meble NIZIO

Meble drewniane NIZIO – solidne biurko do pokoju ucznia

Trwałe, drewniane meble są doskonałym rozwiązaniem do pokoju dziecka. Warto się na nie zdecydować, zwłaszcza w strefie do nauki – solidne biurko z drewna pozwoli stworzyć odpowiednie warunki do odrabiania lekcji i posłuży uczniowi przez wiele lat edukacji. Wybierając ponadczasowe meble NIZIO zyskujemy pewność, że będą dobrze wyglądały w przyszłości.

Podczas urządzania przestrzeni do nauki w pokoju dziecka należy pamiętać o trzech głównych warunkach, które kącik do nauki musi spełniać. Pierwszy z nich, to odpowiednia ilość miejsca, zarówno na blacie biurka, jak i w jego sąsiedztwie. Drugi, to wygodny, ergonomiczny fotel, dopasowany do wzrostu dziecka i wysokości blatu. Trzeci, to właściwe oświetlenie blatu biurka.

Meble drewniane – inwestycja na lata

Nauka w szkole trwa kilkanaście lat, dlatego warto zainwestować w solidnie wykonany, jakościowo dobry model biurka, który będzie służył przez cały ten czas. W takiej roli doskonale sprawdzi się biurko wykonane z drewna. Ten naturalny materiał ma naprawdę dobre właściwości – jest trwały, łatwo go utrzymać w czystości, jeśli powierzchnia jest odpowiednio zabezpieczona, jest też uniwersalny i ponadczasowy – pasuje zarówno do pokoju pierwszoklasisty, jak i ucznia szkoły średniej. Model z dużym blatem, szufladami i/lub półkami pomieści wszelkiego rodzaju przybory szkolne i pomoce naukowe (w przyszłości także komputer), książki, zeszyty oraz wszelkie niezbędne uczniowi akcesoria.

Drewniane biurka NIZIO

Producent mebli NIZIO oferuje modele drewnianych biurek zróżnicowane pod względem wielkości, stylu czy koloru wykończenia. Podstawę oferty stanowią białe, klasyczne meble z kolekcji Simple, Classic i Harmony, które przypadną do gustu miłośnikom eleganckich, stylowych form. Wielbiciele lżejszych wizualnie mebli przekonają się do biurek z kolekcji Scandi, o smuklejszym kształcie, na nóżkach. Fani prostego designu zwrócą uwagę na modele Elegance i Modern, natomiast miłośnicy delikatnego uroku vintage zauważą biurka Scandi Wood oraz Smart w kolorach naturalnego drewna, lekkie, nawiązujące do stylu lat 60. XX wieku.

Do wybranych biurek można dokupić praktyczne nadstawki, które gwarantują dodatkową przestrzeń do przechowywania oraz dodają meblom eleganckiego sznytu, nawiązując do tradycyjnych sekretarzyków. Producent mebli NIZIO oferuje także oryginalne rozwiązania funkcjonalne – ciekawą propozycją do pokojów dziecięcych są biurka z blatem o długości nawet 240 cm, który sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy organizujemy przestrzeń do nauki dla dwojga dzieci w jednym pokoju lub w przypadku, gdy uczeń potrzebuje pomocy rodzica czy korepetytora np. w odrabianiu lekcji.

meble NIZIO


Wszystkie drewniane meble Nizio Home są wykonywane ręcznie, z największą dbałością o detale i staranne wykończenie. Tradycyjne techniki stolarskie, stosowane w firmie już od czterech pokoleń, gwarantują solidność mebli. W szufladach biurek są wykorzystywane systemy hydrauliczne renomowanego producenta (dającego na nie dożywotnią gwarancję), które zapewniają płynne i ciche domykanie.

Czytaj też: Meble | Drewno | Mieszkanie | Dzieci

źródło: materiały prasowe NIZIO Home