Meble Green Caffe Nero dostępne w Polsce

Miłośnicy oryginalnego wystroju kawiarni Green Caffè Nero już wkrótce będą mogli przenieść ich niepowtarzalny klimat do swoich domów. To właśnie z myślą o nich, przy współpracy z Westwing.pl, powstała wyjątkowa kolekcja mebli i dodatków „W stylu Green Caffè Nero”.

Będzie ona dostępna w sprzedaży w limitowanych ilościach w dniach 2-5 września 2016 roku na stronie Westwing.pl. W tym czasie na klientów Green Caffè Nero czeka specjalna promocja – za zakup dowolnej kawy otrzymają bon na zakupy na Westwing.pl. Green Caffè Nero w swoich działaniach czerpie inspiracje z lokalnych, niezależnych kawiarni, chcąc tworzyć przyjazne miejsca do relaksu, pracy czy na spotkanie z przyjaciółmi. Takie podejście znajduje swoje odzwierciedlenie m.in. w wystroju wnętrz. Lokale urządzane są w taki sposób, aby nawiązywały do otoczenia – jego historii i architektury, a meble i dodatki często powstają przy współpracy z lokalnymi rzemieślnikami.

Część mebli kupujemy na różnych giełdach, pchlich targach, w antykwariatach, ale głównie projektujemy je sami i zlecamy do wykonania naszym zaprzyjaźnionym kowalom i zakładom stolarskim. Zawsze staramy się nawiązać do historii danego miejsca, dużą wagę przywiązujemy do jakości wykonania – cenimy pracę rzemieślniczą i dlatego w naszych lokalach jest wiele produktów wykonanych ręcznie

– powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Wystrój kawiarni Green Caffè Nero jest doceniany nie tylko w branży, czego wyrazem jest nagroda Property Design Awards 2016 w kategorii Design wnętrze – usługowo-handlowe, przyznawana przez jury składające się głównie z architektów, czy choćby obecna współpraca z firmą Westwing.pl – liderem e-commerce w branży wyposażenia wnętrz. Swoich fanów znajduje również wśród miłośników architektury i designu oraz klientów Green Caffè Nero, którzy niejednokrotnie wyrażali chęć posiadania takich mebli w swoich domach.

Teraz będą mogli stworzyć u siebie klimat jak w kawiarniach Green Caffè Nero dzięki nowej kolekcji Westwing „W stylu Green Caffè Nero”. Kolekcja obejmuje meble inspirowane wnętrzami lokali Green Caffè Nero, a także dwa najbardziej charakterystyczne elementy wystroju tych popularnych kawiarni – wykonywana ręcznie wisząca lampa w stylu industrialnym oraz długi dębowy stół z litego drewna, robiony przez mazowieckich stolarzy.

Styl kawiarni Green Caffè Nero jest wyjątkowy. To mieszanka różnych elementów, od klasycznych po industrialne, ale całość jest bardzo naturalna i przytulna. Dzięki temu czujemy się tam tak dobrze i swobodnie. Wiele osób chciałoby przenieść ten wystrój do swoich domów. Chcąc im to umożliwić, wspólnie z Green Caffè Nero zebraliśmy w jednej kampanii wszystkie produkty, które pomogą stworzyć we własnym wnętrzu unikalną przytulność charakterystyczną dla tych kawiarni

– dodała Marta Suchodolska.

Kolekcja dostępna będzie w sprzedaży w limitowanych ilościach w dniach 2-5 września 2016 roku na stronie Westwing.pl. W tym czasie na klientów Green Caffè Nero czeka specjalna promocja – za zakup dowolnej kawy otrzymają bon na zakupy na Westwing.pl.