Mieszkanie grafika i seksuolożki w Gdańsku. Świetne wnętrze!

Specjalny klient – wyjątkowa relacja. To projekt wykonany dla przyjaciół, a to zawsze jest wyzwaniem! On – grafik, wykonujący wizualizacje wnętrz najwyższej jakości, ona – terapeuta seksuolog, z bardzo silnym poczuciem estetyki. To nie mogło skończyć się źle! To odważne wnętrza, gdzie bazą jest kolor – ceglasty, nasycony, ziemisty. Pochłania już od progu i po kolei prowadzi do kolejnych pokoi. Mieszkanie grafika i seksuolożki w Gdańsku to połączenie różnych pasji i gustów, w jeden spójny projekt! 

“Skupiliśmy się na konkretach – naturalnej desce na posadzce czy drewnianych meblach. Zwróćcie uwagę na zabudowy – to wciąż mieszkanie, więc zależało nam na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni na składowanie przedmiotów. Do odważnych świat należy i bardzo nas cieszy, że coraz częściej możemy projektować tak nietuzinkowe wnętrza!” – mówią architekci z p2 Pikiel & Piltz


W przedpokoju znalazły swoje miejsce nie tylko obszerne 3 szafy, ale także wieszak na ulubiony jednoślad! W pokoju dziecięcym praktyczna zabudowa płynnie staje się elementem strefy łóżeczka, a w sypialni – spójrzcie za wezgłowie łóżka! To lakierowany na matowo surowy MDF – a za nim zamykane szafki na powierzchni całej ściany!
Ważnym elementem wnętrza są detale. Lampa nad stołem, to oryginalny duński klasyk, wymarzony i wyszukany przez właściciela na zagranicznych stronach z używanymi meblami. Neon na betonowej ścianie – klimatyczny element, rzadko spotykany we wnętrzach mieszkalnych. Nie ma tu telewizora – zamiast niego pod sufitem został zamontowany rzutnik, a zabudowie ukryty zdalnie sterowany ekran – w sam raz na wieczorne seanse.
O architektach:
P2 Pikiel & Piltz to połączenie dwóch marek od wielu lat obecnych na trójmiejskim rynku. Suma naszych różnorodnych doświadczeń pozwala nam jeszcze lepiej robić to, co kochamy – projektować wnętrza. Przyjaźnimy się prywatnie, wspieramy i uzupełniamy zawodowo!

 

projekt: p2 Pikiel & Piltz / p2design.pl
wizualizacja: BLOK studio Michał Morzy