Butterfly Studio

Mieszkanie na Mokotowie od Butterfly Studio. We wnętrzy królują wyraziste barwy!

Butterfly Studio prezentuje najnowszą realizacje. Mieszkanie na Mokotowie to 65m2 przestrzeni, w której króluje granat. Projekt powstał z myślą o dwójce młodych, dynamicznych ludzi. Od samego początku Pani inwestor jasno przedstawiła swoje potrzeby: ich nowe miejsce do życia ma być eleganckie, ponadczasowe oraz przede wszystkim funkcjonalne.
Dodatkowo inwestorzy byli otwarci na mocny akcent kolorystyczny – “my postawiłyśmy na granat, który płynnie łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia. Występuje na zabudowach w kuchni, łazience, toaletce w sypialni, a także na narożniku w salonie. Do granatu dobrałyśmy eleganckie mosiężne uchwyty, dębową, bieloną jodełkę francuską oraz elementy marmurowe. Całość zdobi przepiękna lampa wisząca nad stołem marki Gubi.” – dodają architekci z pracowni Butterfly Studio

Jeżeli chodzi o funkcjonalność na danym metrażu starałyśmy się wygospodarować jak najwięcej miejsca do przechowywania. W tym celu łazienka została połączona z toaletą – w ten sposób mogłyśmy zaprojektować szafy, które sprytnie ukryły pralkę oraz suszarkę. Nad sofą pojawiły się półki na książki na całej długości ściany, a w sypialni wygospodarowałyśmy toaletkę, która pełni także funkcję małego biurka.
Na ścianach w holu oraz w części dziennej postawiłyśmy na delikatne, nowoczesne sztukaterie, w obrębie których wkomponowałyśmy duże okrągłe lustro, TV oraz mosiężny kinkiet w przedpokoju.
Projekt : Joanna Felczuk, Anna Baranowska – pracownia Butterfly Studio
Sesja fotograficzna : Natalia Poniatowska-Anczok
Miejsce : Warszawa, Mokotów
Rok realizacji : 2021

 

źródło: Butterfly Studio / https://www.facebook.com/butterflystudiovisualisations

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły