Mieszkanie singla w Madrycie

Mieszkanie singla w Madrycie. Jest kolorowe i pełne zieleni.

Mieszkanie singla w Madrycie zostało zaprojektowane przez pracownie Gon Architects, która zaproponowała stworzenie mieszkania, w którym królować będą kolorowe akcenty i egzotyczne rośliny. Architekci nie zapomnieli również o wyrazistych dodatkach i meblach, które urozmaicają wnętrze. Poznajcie mieszkanie Sequence House, które powstało w madryckiej dzielnicy Malasaña.

Sequence House zaprojektowane przez Gon Architects powstało dla mieszkańca Madrytu, który mieszka sam. Właściciel marzył o minimalistycznym, ale nie nudnym wnętrzu, które pozwoli mu zarówno na “funkcjonalne prowadzenie życia singla”, ale także umożliwi wykonywanie pracy w trybie Home Office. Ściany mieszkanie singla w Madrycie pokryła biała farba, która została skontrastowana z kolorowymi meblami rozrzuconymi po całym mieszkaniu. Dodatkowymi akcentami kolorstycznymi są geometryczne wnęki, które pomalowano głębokimi odcieniami niebieskiego, pomarańczowego oraz żółtego. W jednej z takich wnęk zaprojektowano kuchnie z niewielką jadalnią, w której główną rolę gra lustrzana wyspa kuchenna. Druga, pomarańczowa wnęka stała się zacisznym miejscem pełnym egzotycznych roślin. Miejsce to ma służyć właścicielowi do pracy zdalnej lub relaksu z książką.

Ciekawym rozwiązaniem , które dodaje uroku wnętrzu jest ażurowa ściana działowa, oddzielająca łazienkę od reszty mieszkania. Ściana nie tylko doświetla korytarz, ale również jest oryginalnym uzupełnienim wąskiego łącznika. Warto również zwrócić uwagę na zachowane, nieotynkowane filary. Łazienka poryta została wyrazistymi żółtymi kafelkami, które wybijają się na tle białych płytek. 

Czytaj też: Wnętrza | Hiszpania | Madryt | Modernizm | Mieszkanie  |

źródło :gon-architects.com