Mieszkanie w łodzi

Mieszkanie w centrum Łodzi. Powstało w wyremontowanej kamienicy!

Mieszkanie znajduje się w starej kamienicy w Łodzi, znajduje się w centrum, gdzie od kilku lat intensywnie odnawiane są ulice i budynki. Metamorfozę mieszkania przeprowadził zespół Scandilove.

Zespół Scandilove zmienił totalnie układ wnętrza mieszkania. Dzięki temu przestrzeń została maksymalnie otwarta i pozostawiono jedynie drzwi do łazienki. Po przeprowadzonych zmianach mieszkanie jest jasne i przestronne:

Chcemy, żeby nasze ingerencje były minimalne, tak aby poczuć klimat miejsca – mówi zespół Scandilove.

W efekcie udało im się odsłonić strukturę budynku, cegły, drewniane i odkryte żelbetowe nadproża, stare zamurowane przejścia w ścianie. Cała reszta jest prosta i lekka. Wnętrze uzupełniają dodatki od polskich marek: lampka od DAD, kamienny element na ścianie UN’COMMON, naczynia MLEKO LIVING oraz plakat od PIGALOPUS. Meble polskiej marki UN’COMMON możecie znaleźć w naszym sklepie klikając TUTAJ.

Mieszkanie w łodzi


Scandilove to swego rodzaju start-up, który trudni się nie tylko projektowaniem, ale też sprzedażą i wynajmowaniem mieszkań. Chodzi o to, by do klientów trafiały mieszkania, które nie są nudne i w których dobrze się mieszka. To też odpowiedź na potrzeby samych Polaków, którzy ze świadomością podchodzą do wnętrz, w których będą mieszkać. Mieszkanie w Łodzi jest przykładem tego, że w starych budynkach tkwi ogromny potencjał i takie kwatery z powodzeniem odnajdą się we współczesnych trendach.

Czytaj też: Wnętrza | Mieszkanie | Łódź | Nasz Instagram

źródło: Scandilove