Mieszkanie w pastelowych barwach. Tak mieszkają w Tokio. 

Połączenie dziesiątek różnych kolorów, kształtów i faktur w jedną spójną całość to niełatwe zadanie. Architekci z pracowni Adam Nathaniel Furman Architects podjęli się tego wyzwania, tworząc wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Tokio. Jak im się udało? Zobaczcie! 

Autorem projektu tego 160-metrowego apartamentu, który powstał w dzielnicy administracyjnej Tokio jest pracownia Adam Nathaniel Furman Architects. Zadaniem stojącym przed projektantami było stworzenie wnętrza, które z jednej strony będzie kolorowe i nieco szalone, z drugiej jednak ma pozostać subtelne i delikatne.


The Nagatacho Apartment, bo tak nazwano projekt mieszkania, w założeniu inwestora ma pobudzać kreatywność i wprowadzać do codziennych rytuałów właścicieli więcej koloru. Architekci postawili na nowoczesne meble, które zostały zestawione z całą gamą pastelowych barw, które dodają wnętrzom oryginalnego wyglądu, a także wprowadzają do mieszkania więcej ciepła. Pudrowe kolory zostały zaakcentowane ostrymi geometrycznymi kształtami, dzięki którym widać wyraźne przejścia między poszczególnymi elementami wykończenia. 

zdjęcia:  Jan Vranovsky