Mieszkanie w Szczecinie. Architektka projektowała je dla siebie!

Mieszkanie w Szczecinie o powierzchni 50 metrów kwadratowych należy do Mai Boderek – jednej z założycielek studia projektowego we dwie studio. To właśnie one odpowiadały za projekt wnętrza, które powstało w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym, z którego rozpościera się przepiękny widok na las. 

Bliskość lasu zainspirowała do stworzenia przestrzeni spójnej z naturą, która dla właścicieli była kluczowa. Z tego względu we wnętrzu postawiono na użycie naturalnych materiałów, przede wszystkim drewna, to ono gra tutaj główną rolę. Głównymi elementami nadającymi charakteru temu wnętrzu są piękne łukowe dębowe drzwi, przepiękna dębowa podłoga w stylu jodły klasycznej oraz ściana z drewnianych lameli.

Projekt wyróżnia się zastosowaniem naturalnych materiałów oraz obłych kształtów, które wpisują się w otaczającą przyrodę. Całość mieszkania utrzymana jest w spójnej kolorystyce, tworząc idealną oazę odpoczynku i relaksu dla właścicieli. Warto podkreślić mnogość dodatków, dekoracji i akcesoriów, które dodają wnętrzu dynamiki i nowoczesnego sznytu. Jak wam się podoba mieszkanie w Szczecinie autorstwa dziewczyn z We Dwie Studio?

O pracowni: 
We Dwie Studio to zespół dwóch kreatywnych kobiet – Mai Boderek i Agaty Lewandowskiej. “Poznałyśmy się na studiach i od pierwszego projektu zaprzyjaźniłyśmy. Połączyła nas wspólna pasja do architektury. Studiowałyśmy Architekturę i Urbanistykę aby mieć mocny fach w ręku, ale nasze serce skradły wnętrza i to właśnie nimi się zajmujemy. Na swoim koncie mamy wiele zrealizowanych projektów. Na bieżąco śledzimy trendy wnętrzarskie oraz bierzemy czynny udział w szkoleniach branżowych.” – czytamy na stronie: https://wedwie.studio/ 

zdjęcia, stylizacja: Patryk Grzeszczyk / https://www.instagram.com/patryk.grzeszczyk

Czytaj też:

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły