mieszkanie w warszawie

Mieszkanie w Warszawie. Wnętrze wypełniły meble wykonane na zamówienie

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie. Atrakcyjna lokalizacja w centrum jest ogromnym atutem. Wnętrze mieszkania zaprojektowali architekci z pracowni Loft Kolasiński, którzy wypełnili przestrzeń meblami wykonanymi przez stolarza.

Nowy plan mieszkania wymagał generalnego remontu i projektu przebudowy. Wnętrze wyposażone został w meble i dodatki zaprojektowane przez studio Loft Kolasiński. To między innymi biblioteka, sofa, stół, biurko i stolik kawowy. To jednak nie jest koniec. Meble na wymiar pojawiły się też w sypialni – łóżko, stoliki nocne i lampa podłogowa. Kolejnymi unikatami są lampa gabinetowa, meble kuchenne, łazienkowe i gabinetowe.

Co ciekawe, fotel z podnóżkiem, który znajduje się w salonie oraz krzesła w jadalni zostały wykonane w Japonii przez Karimoku Kunst. Z kolei odrestaurowane fotele z gabinetu oraz lampy sufitowe w gabinecie i sypialni zostały sprowadzone z Czech i Słowacji. Lampy powstały w latach 60. XX wieku, ich oryginalny design delikatnie urozmaica współczesną przestrzeń.

Do dekoracji ścian wykorzystaliśmy fotografie Erwina Olafa i Barta Van Leeuwena, obraz autorstwa Evy Jablonsky oraz zegar projektu Georgea Nelsona – opisują architekci.


Studio “Loft Kolasiński” zajmuje się kompleksowym projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych, a także wzornictwem przemysłowym. Na potrzeby realizowanych aranżacji wnętrz zespół projektuje wysokiej jakości meble drewniane i akcesoria, których nie sposób znaleźć w sklepach. To ogromny atut – właściciele mieszkań zyskują unikalne meble i dodatki. Meble wykonał Marcin Wyszecki “Wood_effect”.

Mieszkanie przy ulicy Grzybowskiej w Warszawie nie jest jedynym projektem pracowni Loft Kolasiński, które pokazywaliśmy. Więcej realizacji znajdziesz w naszych innych artykułach klikając TUTAJ.

fot. Joel Hauck, źródło: Loft Kolasiński

Czytaj też: Mieszkanie | Warszawa | Wnętrza | Ciekawostki | whiteMAD na Instagramie

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły