Mieszkanie we Wrocławiu od pracowni Kohlrabi. Ma 48 metrów kwadratowych

Mieszkanie we Wrocławiu od pracowni Kohlrabi znajduje się w centrum Wrocławia. Wnętrze przeszło niewielkie korekty w układzie ścian, które poprawiły jego funkcjonalność.  Wygospodarowana została przestrzeń na szafę w przedpokoju oraz miejsce na biurko w sypialni.

Przestrzeń została połączona materiałami wykończeniowymi i kolorami, tak, aby płynnie się przenikała. Ściany zostały ubrane w delikatne, naturalne kolory, wzbogacone o faktury i wyoblenia, które dają dodatkową grę światłocienia. Zasłonami i oświetleniem stworzyliśmy strefy o teatralnym charakterze, a  dzięki dużym lustrom powiększyliśmy i wprowadziliśmy więcej światła. 

Autorzy projektu: Filip Symonowicz i Amelia Symonowicz
Biuro: Kohlrabi / Kohlrabi.pl
Zdjęcia: Stanisław Zajączkowski
Powierzchnia: 48m2

O architektach:
Filip Symonowicz – Jestem absolwentem Politechniki Śląskiej oraz Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury. Od 2014 roku zdobywam doświadczenie w polskich pracowniach projektowych oraz w londyńskim biurze architektonicznym.
Amelia Symonowicz  – Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury. Od 2014 roku zajmuję się projektowaniem architektury oraz wnętrz we wrocławskich pracowniach architektonicznych. W 2018 roku zdobyłam uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń.
Kohlrabi – Jesteśmy wrocławskim biurem zajmującym się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie wnętrz funkcjonalnych, zgodnych ze stylem życia i dostosowanych do potrzeb ich użytkowników. Kolejnym krokiem jest kreowanie unikatowych przestrzeni, spójnych z oczekiwaniami klientów, wyczuciem estetyki oraz podkreślających charakter i „prawdę” danego miejsca.

Czytaj też: Architektura | Mieszkanie | Wnętrza | Wrocław | Polska

źródło: Kohlrabi / Kohlrabi.pl
zdjęcia: Stanisław Zajączkowski