Mieszkanie we Wrocławiu pełne szlachetnych materiałów

Mieszkanie we Wrocławiu to efekt pracy biura BOLD Aleksandra Bartoszuk Design, które chciało, aby w mieszkaniu najważniejszą rolę odgrywały przemyślanie dobrane materiały i pastelowe kolory.

Motywem przewodnim do wykonania projektu było wykorzystanie pastelowych kolorów, odpowiednio na głównych elementach wnętrza jak również dodatkach. Zastosowane w różnych konfiguracjach w poszczególnych pomieszczeniach nadają koncepcji spójny charakter. Minimalizm oraz stonowaną kolorystykę przełamują kontrasty, takie jak parkiet o wyrazistym rysunku drewna, cegła, ciemny granat w sypialni czy też surowy beton w łazience. Znajdziemy tutaj również spiek kwarcowy, który dodaje wnętrzom szlachetności.

Projektanci wykorzystali materiały i kolory, które dobrano tak, aby dyskretnie rozdzielić funkcje w mieszkaniu. Na uwagę zasługuje również abstrakcyjna grafika znajdująca się w salonie. Zdobiący ścianę dynamiczny akcent dopełnia całość będącą synonimem klasycznej elegancji. Nowoczesność spotyka się ze stylowymi elementami, co sprawia, iż we wnętrzu zdaje się panować pozytywny, spokojny nastrój.

wiz. BOLD Aleksandra Bartoszuk Design