Mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską

Mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską. Ma 40 metrów kwadratowych.

Mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską to najnowsza realizacja architektów z pracowni VZOROVO. Apartament na wynajem krótkoterminowy o powierzchni ok 40 m2 zlokalizowany na 14 piętrze nowoczesnej wieży na Zaspie, z niesamowitym widokiem na miasto oraz Zatokę Gdańską. To już czwarte wnętrze, które projektowaliśmy dla tych Inwestorów i niezmiernie nam miło, że możemy się z Wami podzielić efektami. Zdjęcia wykonał Tom Kurek. 

Założeniem projektu było stworzenie nowoczesnego wnętrza, które będzie jednocześnie komfortowe, ciepłe i zapraszające do spędzania w nim czasu. Zależało nam, żeby przestrzeń była uporządkowana i nieprzeładowana. Wykorzystaliśmy tu wysokiej jakości materiały wykończeniowe takie jak naturalne drewno, blaty ze spieku, włoskie płytki.

Kolorystyka wnętrza to odcienie beży, ciepłe szarości, delikatne akcenty bieli i czerni. Elementy drewniane wykonano z bielonego dębu, dzięki czemu wnętrze wygląda lekko i nie „obciąża” przestrzeni.  Detalem skupiającym główną uwagę jest zdecydowanie frezowana i zaoblona wyspa kuchenna, w której wydzielono miejsce do siedzenia. Meble i wyposażenie to głównie design polskich i duńskich projektantów takich jak Tamo, Menu, Iwc home. Minimalistyczne oświetlenie idealnie uzupełnia wnętrze i nadaje mu wyjątkowego charakteru.


Łazienka to subtelna i zmysłowa przestrzeń, dzięki wyjątkowym włoskim płytkom i nastrojowemu oświetleniu. Minimalistyczne zabudowy, baterie o satynowej, szczotkowanej powierzchni oraz duża kabina prysznicowa. Sypialnia to połączenie przestrzeni do pracy i wypoczynku. Za łóżkiem wykonano drewnianą, frezowaną okładzinę z delikatnym podświetleniem. Na jednej ze ścian wydzielono miejsce, które pełni funkcję biurka i toaletki. Znajduję się tu również duża szafa o prostej formie.

Realizacja tego projektu była dla nas przyjemnym doświadczeniem, zaufanie Inwestorów pozwoliło na praktycznie 100% odzwierciedlenie koncepcji projektowej. Wraz z Inwestorami ze Smart Loqum zapraszamy do odwiedzenia apartamentu i przekonania się o jego wyjątkowości w rzeczywistości. Jak wam się podoba mieszkanie z widokiem na Zatokę Gdańską autorstwa VZOROVO?

O pracowni: 
VZOROVO – architekci wnętrz i inżynierowie budownictwa. Miłośnicy naturalnych materiałów, zwolennicy jakości i ponadczasowego stylu, pasjonaci funkcjonalnych przestrzeni. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i pasji do projektowania potrafimy zaaranżować każde wnętrze w sposób ergonomiczny, estetyczny i dopasowany do oczekiwań Klienta. Naszym głównym profilem działalności jest projektowanie wnętrz mieszkalnych i przestrzeni komercyjnych. Zajmujemy się również projektowaniem mebli, jak i ich wykonawstwem w przypadku nieszablonowych, oryginalnych rozwiązań.

Więcej wnętrz od pracowni VZOROVO znajdziecie klikając TUTAJ! 

źródło: VZOROVO / www.vzorovo.com
zdjęcia: Tom Kurek / https://www.tomkurekthephotographer.com 

Czytaj też: Architektura w Polsce | Wnętrza | Apartament | Meble |Gdańsk | Gdynia |