Milk Train. Lodziarnia inspirowana filmami Wesa Andersona.Lubicie lody? Mamy dla Was propozycję lodziarni  prosto z Wielkiej Brytanii, która zachwyca swoimi wnętrzami! Poznajcie Milk Train, lodziarnie w Londynie, która kocha instagramowiczów!

Lodziarnia powstała w centralnym Londynie w dzielnicy Covent Garden. Jej wygląd jest inspirowany filmami Wesa Andersona, które słyną z abstrakcyjnych kadrów i pudrowej palety kolorów. Właśnie na tym zależało właścicielom, którzy chcieli, by ludzie przychodzili do Milk Train, nie tylko, żeby zjeść lody, ale również zrobić sobie zdjęcie i pochwalić się ujęciem ze znajomymi. W tym celu właściciele zaprosili pracownię FormRoom, która ma na swoim koncie niejedną tego typu realizację.


W nawiązaniu do nazwy – Milk Train – wnętrze zyskało wygląd nieco abstrakcyjnego peronu kolejowego, na którym walają się skórzane walizki, podłogę zdobią linie podobne do tych na podłodze dworców, natomiast karta menu przypomina rozkład jazdy pociągów. Nad głowami gości wiszą lampy, w kloszach przypominających chmury, natomiast okna wyglądają, jak wyciągnięte ze starodawnego parowozu. Jak Wam się podoba?

zdjęcia: Paul Lewis.

źródło: dezeen.com

więcej: https://www.formroom.com/