Miłość do zwierząt po poznańsku. Poznajcie Hog Studio!

Młodzi, pełni humoru i miłości do zwierząt. Tacy właśnie są założyciele sklepu z plakatami Hog Studio. Partnerzy – w życiu, jak i biznesie – pokazują, jak połączyć geometryczne wzory z ulubionymi zwierzakami.

W ofercie sklepu Hog Studio, znajdziecie minimalistyczne plakaty, które w subtelny sposób wzbogacą niejedno wnętrze, przy jednoczesnym charakternym wyglądzie. Pośród wizerunków zwierząt znajdziecie między innymi lisy, pandy, flaminga – który jest naszym ulubieńcem, a także innych przedstawicieli fauny.

 Hog studio to nasza interpretacja zwierzęcego świata. Kochamy zwierzaki i to im dedykujemy większość projektów. Łączymy je z geometrią w abstrakcyjne konstelacje i przenosimy na plakaty – nadając im nowe oblicze.

Produkty, które Hog studio firmuje swoją marką drukowane są na papierze wysokiej jakości – o gramaturze 300 g/m2 oraz materiale Blockout, który stosowany jest w produkcji roll-upów. W ofercie firmy znajdują się także reprodukcje, płótna i coś dla najmłodszych miłośników stylu.