“Mon Soleil”, czyli subtelność w romantycznym wydaniu.

Najnowsza kolekcja marki MOIÉL przywodzi na myśl zapach zachodzącego słońca. I choć premiera kolekcji ma miejsce w sezonie wiosenno-letnim, marka wciąż podtrzymuje swoją filozofię seasonless. Są to modele, z którymi nie rozstaniemy się przez cały rok.

Nowością jaką wita nas nowa kolekcja jest autorski, kwiatowy print. Przywodzi on wspomnienie o letnim ogrodzie i jego subtelnym zapachu. Kolekcja składa się z 12 elementów. Nie zabrakło tu charakterystycznych dla marki detali w postaci mankietów i guziczków, pięknie eksponujących ciało sukienek, czy szortów vintage w nowej odsłonie.

Punktem wyjścia wciąż staje się francuska klasyka, jednak nie brak tu niebanalnych krojów i kolorów. Każdy z modeli możemy łączyć zarówno z eleganckimi, jak i casualowymi dodatkami. Dzięki czemu kolekcja staje się idealną propozycją dla osób poszukujących w klasyce nuty nonszalancji. Kampania “Mon Soleil” jest kontynuacją klimatu, który marka zaprezentowała podczas jesiennej premiery. Subtelność w duchu new romantic, francuskie wnętrza i uśmiech – który jak nic innego staje się najpiękniejszym dopełnieniem każdej stylizacji.

Informacja o marce:

MOIÉL (czyt. moiel) – koncept ready-to-wear z segmentu premium. Marka, która inspiruje i rozwija estetykę nie tylko w zakresie mody, ale także sztuki nowoczesnej, eklektycznych wnętrz czy fascynujących oldtimerów. I tak docieramy do sedna inspiracji MOIÉL. To współczesna wariacja na temat lat 80. i stylu new romantic. Koncept stworzony, aby kobiety poczuły się docenione, piękne i zaopiekowane. Misją MOIÉL jest podkreślenie wysmakowanej kobiecej sensualności. Co najważniejsze, marka nie ramuje swoich kolekcji w sezonach wiosna-lato, jesień-zima – projektowaniu przyświecała idea seasonless. Tkaniny i kroje zostały dobrane w taki sposób, aby modele mogły stać się bazą dla całorocznych stylizacji. W ten sposób stworzona została przestrzeń dla dodatków, które w zależności od pory roku, czy dnia nadają charakter stylizacji.

Zobacz również: Kolekcja | Moda | Fotografia

Fotograf: Jakub Saczuk
Video: Marcin Jach
Modelka : Manuela Ba / Uncover Models
Make-up & Włosy: Justyna Szczęsna
Art Direction & Produkcja: Aleksandra Oleszek / MOIÉL
Asystent: Sylwia Krzysiak

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły