Pochądząca z Międzyrzecza firma Converis Sp. z. o.o specjalizuje się w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w  technologii – rotomouldingu. Technologia ta, znana  jako formowanie rotacyjne, jest procesem produkcyjnym umożliwiającym tworzenie róznych elementów z tworzyw sztucznych.

To właśnie pod jej skrzydłami powstała nowa polska marka MONUMO – specjalizująca się w projektowaniu oraz wdrażaniu podświetlanych produktów, które  doskonale wpisują się w aranżację wnętrz, takich miejsc jak: hotele, restauracje, kawiarnie, sklepy, ogrody oraz przestrzeń domową.

Największym atutem marki są zdolni i kreatywni projektanci, którzy sukcesywnie wprowadzają swoje projekty w życie.  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia warto zwrócić uwagę na produkty dwóch oryginalnych  lamp w formie choinek. Choinka S o wysokości 60 cm została zaprojektowana przez architekta Jakuba Dyszkanta, a choinka M o wysokości 107 cm zaprojektowana przez absolwenta ASP w Poznaniu, wydz. Wzornictwa Sylwestra Szymańskiego.

Świecące choinki mają wprowadzić nas w klimat świąt oraz pomóc udekorować mieszkanie czy ogród. Ci, którzy nie mają ochoty plątać się co roku z kablami od lampek ozdobnych na drzewka, MONUMO podpowiada jak tego uniknąć!

Marka MONUMO w swojej ofercie posiada również podświetlane donice oraz literki, niedługo mają pojawić się kolejne produkty oraz propozycje mebli eventowych.

Więcej na:

www.monumo.pl

www.converis.pl