Mopet. Elektryczny skuter z miejscem dla twojego pupila. 

Mopet, czyli elektryczny skuter ze specjalnym miejscem dla czworonoga to pomysł, który zrodził się z potrzeby. Założyciele marki zauważyli, że trudno znaleźć praktyczny środek transportu osobistego, który będzie wydajny, ale także zaoferuje komfortowe warunku podróżowania kierującemu, jak i jego pupilowi.

Jak mówią autorzy: Mopet sprawdza się w wielu sytuacjach. Specjalny boks dedykowany pupilom ma pozwolić na spacer w gorący dzień, gdy asfalt jest rozpalony i parzy psie łapy, a także w sytuacjach, gdy pupil jest zmęczony całodniowym bieganiem po parku, a trzeba wrócić do domu. Ponadto Mopet nadaje się również na dalekie trasy, ponieważ wyposażony jest w akumulator o dużej pojemności, który pozwala na przejechanie nawet 60 km. 

Składany motocykl Mopet waży około 25 kilogramów i może być łatwo przechowywany w bagażniku samochodu. Pojazd jest wyposażony w elementy bezpieczeństwa, dzięki czemu można nim jeździć po drogach publicznych. Jasna dioda LED zapewnia wysoką widoczność w ciemności, ale także w ciągu dnia. Ponadto przestrzeń pod motocyklem może być wykorzystywana do codziennych zastosowań, służąc jako miejsce na torby z zakupami lub bagaż. Wymiary skuter Mopet wynoszą 45 cm x 33 cm x 21 cm.

Elektryczny skuter dedykowany Twojemu pupilowi można kupić na stronie internetowej producenta: https://www.mopetebike.com 

Czytaj też: Zwierzęta | Komunikacja miejska | Ekologia | Ciekawostki | Technologia

źródło: https://www.mopetebike.com / designboom.com 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły