Dekoracje świąteczne Spring Copenhagen

Morze prezentów. Gwiazdkowe inspiracje od Pufa Design

Morza szum, ptaków śpiew… To melodie nie tylko wakacyjne. Ukoją nas, ukołyszą także zimą, szczególnie w świąteczny czas. W osiągnięciu duchowego spokoju i estetycznego szczęścia pomogą niespodzianki z Pufa Design – nadmorskiego sklepu z dobrym wzornictwem. Każdego dnia od 01 do 19 grudnia pod hasłem „Morze prezentów” i według Kalendarza Designerskich Radości na social mediach Pufa Design pojawi się produkt do domu idealny na prezent (każdy z nich będzie objęty przez dwa dni atrakcyjnym rabatem!).    

Pufa Design, internetowy sklep z oświetleniem, meblami i domowymi dekoracjami wiodących matek rodzimych i zagranicznym, przede wszystkim skandynawskich, swój showroom ma w Kołobrzegu, popularnym kurorcie na polskim wybrzeżu Bałtyku. Adam Wysocki, twórca i właściciel Pufy, pomimo ogromnej miłości do podróżowania, nie wyobraża sobie innego portu niż rodzinne miasto. W tym roku przed świętami Bożego Narodzenia postanowił przekonać swoich klientów, że dla rozświetlonej choinki najlepszym tłem jest właśnie nadmorski krajobraz, a szum morza koi nerwy i raduje serca nie gorzej niż tradycyjne kolędy. Czasy są trudne, niepewne; szukajmy zatem pocieszenia w ładnych przedmiotach, świeżym nadmorskim powietrzu, szumie fal. Wszystkim, którzy chcą pięknie przeżyć świąteczny czas, Pufa Design podpowiada, jak „nadać klimat” bożonarodzeniowym aranżacjom, a także podarować coś od serca – rodzinie, przyjaciołom albo… samym sobie.

Opowieści pachnące bursztynem

Morze szumi w przedmiotach codziennego i niecodziennego użytku w sposób czasami wyraźny, a czasami nieoczywisty. Ręczniki kąpielowe zawsze ucieszą osoby praktyczne, ale gdy będą to tekstylia fińskiej marki Lapuan Kankurit, wykonane z lnu, zachwycą także odbiorców szukających nowych, innych rozwiązań (są idealne do sauny!). Kupując ręcznik Aallonmurtaja wspieramy ochronę Bałtyku, ponieważ część zysku ze sprzedaży zasila projekt “Clean Baltic Sea” w ramach fundacji Johna Nurminena.

Kolekcja ręczników Aallonmurtaja, Lapuan Kankurit

Mgiełka zapachowa albo pachnąca świeczka to prezentowe „samograje”, niezobowiązujące i urocze; my jednak rekomendujemy mgiełkę i świeczki z linii „Bałtyckie opowieści”, sygnowanej wspólnie przez sklep Pufa Design i markę Natura Rzeczy. Pachną igliwiem, słonym wiatrem, rozgrzanym piaskiem, bursztynem… A świeca, zgodnie z najnowszymi trendami, jest sojowa. Te szczegóły powodują, że „Bałtyckie opowieści” stają się podarunkami niebanalnymi, dla koneserów. Ale uwaga: takim koneserem może okazać się babcia-tradycjonalistka albo wujek „niczego mi nie kupujcie, ja niczego nie potrzebuję”. Bo „Opowieści” mogą obudzić w każdym najczulsze i najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia.

 Natura drewna, kolory natury

Piękno przyrody przemawia do nas także poprzez przedmioty wykonane z naturalnych materiałów, z których pierwszym i najdoskonalszym jest drewno. Drewniane produkty marki Spring Copenhagen – zwierzęta, matrioszki, kulki-emotki, zimowy bałwanek, a także młynki do przypraw, pojemniki na różności, wieszaki, świeczniki, szkatułka z lusterkiem – to znakomite prezenty gwiazdkowe. Drewniane wieszaki (Dots) ma w swojej ofercie również marka Muuto.

Wieszaki Dots, Muuto

Rzeczy z drewna uszczęśliwią naszych bliskich, ale będą też świetną pamiątką np. dla klientów firmy. Inspirowane naturą, choć w inny sposób, są dekoracje ścienne włoskiej marki Miho. Kolorowe żuki, ryby, motyle nie tylko zdobią dom, ale też kryją w sobie praktyczne schowki. Z kolei takie podarki jak kosze Restore (Muuto), termos EM77 (Stelton) albo kubek ceramiczny Junto (Normann Copenhagen) przywołują nadmorskie wspomnienia w inny sposób: kojarzą się z beztroską sjestą, chwilą wytchnienia, momentem, w którym pozwalamy sobie na zdrowy egoizm, popijając aromatyczna herbatę i marząc o podróżach.

Jasne, że lampa!

Symbolem Bożego Narodzenia jest światło. Ono także może odesłać nas do nadbałyckiej krainy, jako śnieżny obłok (Eos – klosz z piór, marki Umage) albo przenośne światełko, którym możemy dzielić się z bliskimi (np. bezprzewodowa lampka Snowball od Spring Copenhagen). Oświetlenie to ważna część oferty sklepu Pufa Design; to także istotny element budowania świątecznego nastroju, a zatem – idealny pomysł na prezent. Piękną lampą zachwyci się każdy koneser dobrego wzornictwa. A jeżeli nie mamy pewności, o czym marzy bliska nam osoba? Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie bon prezentowy Pufy. Pozwoli on wybrać obdarowanemu jego ulubioną, najpiękniejszą opowieść znad Bałtyku.

Pufa Design (sklep internetowy: www.pufadesign.pl; showroom: Kołobrzeg, ul. Bałtycka 31) proponuje swoim klientom przygotowania do tegorocznej gwiazdki pod hasłem „Morze prezentów” i według Kalendarza Designerskich Radości. Kolejne pozycje tego kalendarza będą przedstawiane na fanpage oraz Instagramie Pufy i w dniu prezentacji, a także w następnym – objęte atrakcyjnymi rabatami. Profil Pufa Design na Facebooku znajdziecie klikając TUTAJ.

Czytaj więcej: Pufa Design | Ceramika | Meble | Naczynia | Lampa | whiteMAD na Instagramie

źródło: Pufa Design