Nadchodzi reAKCJA: wkrótce 14. edycja OKK! design

Kolejna, już 14. edycja OKK! design, odbędzie się 10 września 2018 w  warszawskiej przestrzeni MYSIA 3.   Hasło wydarzenia brzmi: reAKCJA! Jego motywem przewodnim będzie działanie, zajęcie konkretnego stanowiska w odpowiedzi na dane zdarzenie. Podczas tej edycji OKK! design poznacie reAKCJE branży wnętrzarskiej na otaczającą rzeczywistość, szanse i zagrożenia.

W roli Gości Specjalnych wystąpią min.: Jadwiga Husarska, Monika Potorska, Grzegorz Goworek, Magdalena Federowicz-Boule, prof. Radek Achramowicz, Katarzyna Borkowska, Tomasz Pydo, a także łowca trendów, założyciel bloga TrendNomad – Michał Mazur, który podzieli się swoimi obserwacjami na temat nowości ze świata designu i technologii. Na spotkaniu obecny będzie również Marcel Marczuk z pracowni Space Monkeys, który opowie o znaczeniu komunikacji wizualnej w biznesie. Tradycyjnie nie zabraknie także paneli dyskusyjnych z udziałem uznanych ekspertów ze świata wnętrz. Moderatorem dyskusji o architekturze, designie i branży będzie Anna Grużewska, redaktor naczelna „Czas na Wnętrze”. Dodatkowo będzie można poznać najnowsze trendy wnętrzarskie odwiedzając strefy partnerów wydarzenia.

OKK! design wpisuje się w kalendarz najważniejszych wydarzeń związanych ze światem wzornictwa. Jego autorką jest Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR. Event zrzesza architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz, a także wszystkich, którzy zawodowo związani są z tą tematyką. Wydarzenie tworzy przestrzeń do poszerzania wiedzy i kompetencji, nawiązywania kontaktów biznesowych oraz promocji marek i firm kierujących swoje produkty do branży architektonicznej.

Wśród Partnerów 14. edycji znaleźli się: Puff-Buff, Barlinek, Everspace, Bright Lights, Profim, EVERSPACE, BoConcept, ArcInteriors, PEKA, Hacker, Anwis.

Uczestnictwo jest bezpłatne. Wszystko, co trzeba zrobić to wcześniej zgłosić się na stronie tutaj: http://okkdesign.pl/rejestracjaMagazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.