Najbardziej zielone wydarzenie w Krakowie powraca. Zapraszamy na plants & gypsy life!

Najbardziej zielone wydarzenie w Krakowie wraca 19 października do Forum Wydarzeń! Przygotujcie się na dużą dawkę roślin, dobrego designu oraz pozytywnej energii. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

Planty – targi zielonych wnętrz oraz Bohemian – targi stylu boho to projekty, które zadebiutowały w marcu i w zaledwie pół roku stały się jednymi z najbardziej znanych krakowskich targów. W październiku ponownie łączą siły, aby w kultowym miejscu na mapie Krakowa, jakim jest dawny Hotel Forum, stworzyć kolorową oazę i odczarować szarą polską jesień.

Wydarzenie wyróżnia się ​ dekoracją dobraną pod motyw przewodni każdej edycji, strefą chilloutu oraz kącikiem dla dzieci. Marki obecne na wydarzeniu są wybierane drogą selekcji przez organizatorki, które chcą, aby ich targi były różnorodne i trafiały w gusta szerokiej publiczności. Rośliny muszą być zielone i pachnące, rękodzieło oryginalne, a wszystkie produkty muszą odznaczać się wysoką jakością.

Plants & gypsy life będziemy obfitowało między innymi w klimatyczne dodatki do mieszkań i dla ducha, aromatyczne kosmetyki i świece, piękną biżuterię, odzież i dodatki w stylu boho oraz przede wszystkim we wspomniane już wielokrotnie rośliny. Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje mieszkanie było przytulne i kolorowe na jesień i zimę to koniecznie zajrzyj 19 października do Forum Wydarzeń już 19 października. Akcja startuje od 11 do 18 w Forum wydarzeń przy ulicyMarii Konopnickiej 28. Pamiętajcie – wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Link do wydarzenia znajdziecie TUTAJ! 


źródło: materiały prasowe