Najgorszy dom świata? Tutaj absolutnie wszystko jest złe!

Ten dom to przykład tego, jak nie powinno się projektować. Luksusowa willa niemal na każdym kroku pokazuje swoją kiczowatość. Gipsowe figurki i udające marmur kolumny to dopiero początek.

Przeglądając zdjęcia tego domu można odnieść wrażenie, że tutaj wszystko zostało zaprojektowane źle. Budynek można krótko skomentować jako “przerost formy nad treścią”. Te słowa nie są nadużyciem.

Pretendująca do luksusowej willa znajduje się w mieście Indianapolis w Stanach Zjednoczonych. Niegdyś mieszkał w niej pan Jerry A. Hostetler. Lokalna informacyjna gazeta określiła go mianem “prawie sławnego mini magnata”. Niestety właściciel kilka lat temu zmarł i dom wystawiony jest na sprzedaż. Jej koszt to około 1,3 mln dolarów.

Przyszły nabywca budynku w środku będzie mógł znaleźć cztery sypialnie. Każda z nich urządzona została w innym stylu. Prócz tego, mieszkańcy będą mogli korzystać z pięciu łazienek, basenu, sali do ćwiczeń, sali kinowej i przestronnego ogrodu.

Jednak tym, co najbardziej przykuwa wzrok jest wystrój budynku. W środku pojawiły się między innymi: stylizowane na luksusowe elementy dekoracyjne, polerowane posadzki, finezyjne kasetony czy ściany wykończone kamieniem. Zobaczcie sami!

fot. Zillow.com

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły