Najnowsza kolekcja mebli ogrodowych Miloo Home

Forma w rozkwicie, czyli wiosenna premiera nowych kolekcji mebli ogrodowych od marki Miloo Home.

Marka Miloo Home zaprezentowała nowe kolekcje mebli ogrodowych. Wyposażenie sprawdza się w ogródku, rozległym tarasie, jak i na kameralnym balkonie. Metraż przestaje mieć znaczenie przy starannym i przemyślanym wyborze elementów wystroju. Klasyczne plecionki wiklinowe, sznurkowe, jak i te z rattanu zostały zastąpione materiałem dużo trwalszym oraz są prawie nie do odróżnienia dla oczu.

Mamy tu podobne z wyglądu tkaniny, plecionki, elementy z drewnianym dekorem. Dopiero w czasie użytkowania pokazują, jak znakomicie uodporniły się na warunki atmosferyczne. Są też lampy i lampiony z wyglądu podobne do standardowych, jednak niskonapięciowe i zasilane bateriami. Wiele mebli i dodatków może też z powodzeniem krążyć między ogrodem a wnętrzem, tak samo jak między pokojami  – zwraca uwagę Monika Bielska, Dyrektor Kreatywna marki Miloo Home.

Tendencję, o której mówiła Monika Bielska, bardzo wyraźnie ilustruje seria mebli ogrodowych Aba. Minimalistyczne formy wyraźnie nawiązują do salonowej klasyki. Również tkaninowe pokrycia poduch na siedziskach i oparciach są w odczuciu bliskie tym, jakie znamy z własnych mieszkań. Minimalistyczne nogi w formie modnych płóz – w bieli, która i we wnętrzach odkrywana jest na nowo – równie dobrze, co w ogrodzie lub na balkonie, zaprezentowałyby się w pokoju dziennym. Chyba tylko struktura rattanu wiąże tę nową kolekcję z ogrodową tradycją. Dzięki meblom takim jak te taras staje się naturalnym przedłużeniem mieszkania we wszystkie ciepłe, pogodne dni – od wiosny aż do jesieni. Tym bardziej, gdy wokół znajdą się poduszki dekoracyjne i pledy, np. w stylu marynistycznym, choć przecież możliwości są nieograniczone. Co więcej, właśnie poprzez dodatki można łatwo i szybko zmienić charakter swego plenerowego salonu, kiedy tylko przyjdzie na to chęć.

Milo Home


Ażurowe formy doskonale łączą się z potrzebą kontaktu z przyrodą, powietrzem, słońcem. Nawet w upalne dni pozwalają czuć na skórze powiew wiatru. Ale i wizualnie mają w sobie coś z wizyty w nadmorskiej lodziarni albo kawiarence w kurorcie. Co ważne, ustawione na własnym tarasie czy balkonie ten urok wakacji oferują w każdej chwili, nawet w krótkiej przerwie w pracy zdalnej. Wrażenie oderwania od codzienności stanie się jeszcze silniejsze, gdy zamiast po stylistykę minimalistyczną – sięgnie się po tak modne dziś vintage. Grupa tego typu mebli stanowi pożądaną przeciwwagę dla chłodu nowoczesnej architektury. A przy tym – kto wie – może też obudzi najmilsze wakacyjne wspomnienia z dzieciństwa.

Miloo Home oferuje designerskie meble, akcesoria do domu, jak i te do ogrodu. Znajdziemy wiele różnych kolekcji od tych klasycznych, nowoczesnych po industrialne. Wszystkie kolekcji charakteryzują się dobrym wzornictwem i jakością wykonania. Salony Miloo Home znajdziemy w największych miastach w całej Polsce.

 

Czytaj też: | whiteMAD na Instagramie | Meble | Polscy projektanci |  Minimalizm |