Najnowsza kolekcja młodej, polskiej marki Cuori e Picche

Młoda prężnie rozwijająca się marka Cuori e Picche prezentuje swoją najnowsza kolekcje. W sesji wizerunkowej przed obiektywem stanęła piękna Anna Maria Olbrycht.

Kolekcja emanuje kobiecością, odpowiednio podkreślając kształty. Pierwszy raz możesz poczuć się stylowo i wygodnie a przede wszystkim kobieco w dresie. Czego chcieć więcej? Pojawiły się też najmodniejsze, stylowe kolarzówki w kolorze rose i beige w limitowanej tkaninie marki. Dobrze wiedzieć iż marka nie skupia się tylko na dresach. W tym sezonie wprowadziła również zwiewne tiulowe sukienki Princess, które bardzo szybko stały się hitem tego lata. Występuje w trzech kolorach nude, gray oraz black.

Charakterystyczną odsłoną marki są dedykowane dla marki tkaniny w logo. Dodatkowo na wszystkich projektach znajdziecie wysokiej jakości hafty, gumy , taśmy z nazwą marki. Dzięki tym detalom nie przejdziesz niezauważona. W kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ ubrania wykonane są głównie z jedwabnego aksamitu ale również z bawełny czy satyny. Dresy powstały w najróżniejszych kolorach, więc jeżeli lubisz się wyróżniać ta marka sprawdzi się i u Ciebie. Idealnie dla kobiet w każdym wieku, na każdą okazje. Tę i wiele innych zdjęć z inspiracjami znajdziecie na instagramie marki.