New Balance

New Balance z genialną kampanią modelu 327. Klimat lat 70. w najlepszej wersji

Marka New Balance połączyła nowoczesny design z klimatem lat 70. W ten sposób powstał ponadczasowy model 327.

Sylwetka 327 wyglądem nawiązuje do pierwszych butów biegowych marki, które zyskały uznanie entuzjastów sportu. To idealny wzór dla tych, którzy szukają stylu retro w nowoczesnym wydaniu.

W popkulturze lata 70. uchodzą za niezwykły okres, pełen kolorów, wzorów i form. Widać to w dorobku tworzących w tamtym okresie projektantów mody, artystów i innych ludzi kultury. To również czas zwrotny dla marki New Balance, która w tym okresie wypuściła legendarne modele biegowe 320, 355 i Super Comp. Ten pierwszy został uznany za najlepsze biegówki na rynku. Ich lekka konstrukcja z zamszu i nylonu oraz wyolbrzymione logo N stały się inspiracją dla współczesnej sylwetki butów 327.

Buty charakteryzuje trailowa podeszwa oraz smukła budowa toe-boksa zaczerpnięte z zaprezentowanego rok później modelu 355. Rzucająca się w oczy pomarańczowa kolorystyka została zapożyczona z butów Super Comp. Całość wieńczą nylonowy język w stylu retro, powiększone elementy podeszwy środkowej i wyróżniający się gumowy zapiętek.

New Balance


New Balance 327 dostępny już jest w kilku wariantach kolorystycznych. Najbardziej śmiała i rzucająca się w oczy jest premierowa wersja niebiesko-pomarańczowa, w której każda ze stron buta jest w innym kolorze. Inny wariant godny uwagi to klasyczny szary, głęboko zakorzeniony w DNA New Balance i podkreślający ponadczasowość modelu. Paniom powinna spodobać się wersja czarno-szara z jasoróżowymi elementami po wewnętrznej stronie. Buty są dostępne w dobrych sklepach streetwearowych oraz na stronie nbsklep.pl.

Czytaj więcej: Buty | Kolekcja | Moda | Ciekawostki | WhiteMAD na Instagramie

źródło: New Balance