hulajnoga Supersonic

Niewielka hulajnoga Supersonic, którą zabierzesz tam, gdzie chcesz

Gęstniejące miasta wymagają nakładów finansowych na rozwijanie publicznego transportu. Równocześnie rośnie popularność transportu indywidualnego. Liczy się mobilność, dlatego mała i lekka hulajnoga Supersonic może być doskonałą pomocą, by szybko przemieszczać się po mieście.

Hulajnoga Supersonic jest małym, osobistym pojazdem, który został stworzony z myślą o szybkim przemieszczaniu się na krótkich dystansach – z punktu A do punktu B, unikając przy tym korków na zatłoczonych ulicach.

Supersonic jest ekologiczną alternatywą dla samochodów i środków komunikacji miejskiej. Projektant Mateusz Sipiora zaproponował unikalną konstrukcję, która umożliwia szybkie złożenie pojazdu, co jest przydatne przy przenoszeniu hulajnogi.

Supersonic został zaprojektowany w duchu zrównoważonego wzornictwa – zużyto do jego budowy jak najmniejszą ilość aluminium, który można bez problemu poddać recyclingowi. Hulajnoga jest bardzo lekka, co zawdzięcza swojej ażurowej konstrukcji inspirowanej budową komórek roślin – opisuje Mateusz Sipiura.
hulajnoga Supersonic


Aluminiowe płaskowniki zespawane zostały ze sobą tworząc bardzo wytrzymałą konstrukcję, która może utrzymać ciężar do 110 kg. Podstawa została zaprojektowana tak, by móc komfortowo postawić na niej stopę. Hulajnoga skręca poprzez balansowanie ciałem, aby skręcić wystarczy pochylić się w odpowiednią stronę, przechylając jednocześnie kierownicę.

Gadżet nie wymaga nóżki, dzięki swojej trójkołowej formie – ułatwia to odstawianie hulajnogi bez konieczności podpierania. Atutem jest sam design pojazdu. Ascetyczna konstrukcja niczego nie ukrywa, każdy element doskonale widać. To wszystko sprawia, że hulajnoga Supersonic prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Mamy nadzieję, że Mateuszowi uda się wdrożyć gadżet do produkcji.

Czytaj też: Ciekawostki | Gadżety | Portfolio| WhiteMAD na Instagramie

źródło: Mateusz Sipiora