Niezwykłe formy i szlachetna elegancja w biżuterii marki JUNG

Współczesna biżuteria musi być nietuzinkowa. Dopasowana do nowoczesnej kobiety – energicznej, pracowitej i wymagającej; ceniącej szlachetne materiały i wyjątkowe, odważne formy. Te codzienne potrzeby doskonale rozumie Firma Jubilerska Jung, łącząca w swojej biżuterii ponadczasową klasykę z aktualnymi, inspirującymi trendami.

Powstała w 1989 r. w Poznaniu Firma Jubilerska Jung tworzy wyjątkową biżuterię, kreatywnie odpowiadając na wyzwania stawiane projektantom przez klientów. Oferowane przez markę JUNG projekty mają charakterystyczny, indywidualny styl, wynikający z połączenia doskonałej znajomości współczesnych trendów, z odwagą i wyczuciem smaku. Portfolio marki stanowi zarówno klasyczna biżuteria złota i srebrna z kamieniami szlachetnymi i perłami, jak i nowoczesna biżuteria fashion, wykonana z naturalnych kamieni, sznurów i innych materiałów.

Założyciele firmy, Iwona i Andrzej Jung, w swojej pracy największą uwagę zwracają na jakość wykorzystywanych surowców. Posiadając wieloletnią praktykę oraz wykształcenie zdobyte w renomowanych europejskich instytutach (HRD, IGI), wiedzą, jak sprawić, aby tworzona biżuteria miała nie tylko niepowtarzalny charakter i elegancki sznyt, ale też klasę i najwyższą jakość. Samodzielnie wybierają każdy, nawet najmniejszy element biżuterii, tworząc śmiałe i unikatowe kompozycje.

„W codziennej pracy staramy się tworzyć dopracowane projekty nie tylko w fazie koncepcyjnej. Najważniejsze jest dla nas także czuwanie nad procesem produkcji biżuterii, w czasie którego często rodzą nam się w głowach nowe pomysły, odkrywamy kolejne  możliwości i wyjątkowe połączenia. Praca z tak wyjątkowymi materiałami, jakimi są kamienie szlachetne, czy perły, wymaga swobody, kreatywnego spojrzenia i wczucia się w piękno, które oferuje nam natura”.

Biżuteria JUNG łączy szlachetne materiały, z wyjątkowymi formami. Ich unikatowy styl doda charakteru zarówno codziennym ubiorom, jak i dystyngowanym stylizacjom na wielkie wyjścia. Precyzyjnie wykonane srebrne pierścionki, wykończone ametystem, granatem, czy topazem, świetnie sprawdzą się w połączeniu z białą koszulą i dżinsami, a wyjątkowe naszyjniki ze sznurów łączonych z kamieniami naturalnymi, czy przepiękne kompozycje z pereł, będą idealnym dodatkiem do każdej koktajlowej sukienki. Projektanci oferują również wiele innych wyjątkowych propozycji, a także możliwość stworzenia spersonalizowanych projektów na specjalne okazje, dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klientów.

/artykuł sponsorowany/