Nowa ikona architektury w Toruniu. Poznajcie Grand Bulvar!

Tego typu inwestycje cieszą nas najbardziej. Historyczny fragment miasta, z niepowtarzalną, magiczną tkanką miejską znów ma szansę tętnić życiem i stać się nową ikoną architektury Torunia.

GRAND BULVAR…

…łączy w sobie to, co z pozoru nie idzie ze sobą w parze… doskonała lokalizacja w ścisłym centrum miasta połączona z atmosferą zacisza pobliskiego parku i bulwaru. Ten luksusowy apartamentowiec jest wyrazem poszukiwania w architekturze wszystkiego, co niestandardowe. Tarasy powyżej 120 m kw., apartamenty wielopoziomowe, połączenie ponad 120 – letniej historii z odważną bryłą w stylu modern to tylko nieliczne z wielu walorów, które mamy nadzieję zachwycą przyszłych Nabywców.Z HISTORIĄ W TLE

Grand Bulvar to ekskluzywny apartamentowiec w ścisłym Centrum Torunia, stanowiący efekt zderzenia tradycji z nowoczesnością. Historyczna zabudowa pralni garnizonowej pochodzącej z 1890 roku kreuje motyw przewodni inwestycji, czyli industrialny styl w wysokojakościowym oraz modernistycznym wydaniu.


40% HISTORII, 60% AWANGARDY

Historyczna zabudowa będzie stanowić ok. 40 proc. ogólnej powierzchni obiektu, natomiast 60 proc. to już zupełnie nowy rozdział… W dbałości o już istniejący budynek założyliśmy możliwie najbardziej ambitny plan w postaci kompletnej renowacji. Wymienimy cały dach, wszystkie stropy, całą stolarkę okienną, instalacje. Natomiast nowa część powstanie od samych podstaw, nadając całej koncepcji charakteru nowoczesnego, ekskluzywnego apartamentowca z postindustrialnymi nawiązaniami.


SPOD RĘKI MISTRZA 

Projekt architektoniczny to dzieło wybitnego architekta Rafała Mysiaka – nagrodzonego w 2013 r. Bryłą Roku za spektakularny obiekt EC1 w Łodzi. Rafał Mysiak to człowiek nietuzinkowy. Mieszka w Toruniu… tu tworzy, tu zostawia swoje serce. Projekt Grand Bulvar powstawał ponad 3 lata. Autor wielokrotnie go zmieniał, przerabiał, udoskonalał… Wszystko po to, by odnaleźć idealny balans pomiędzy wysoką funkcjonalnością a szacunkiem do historycznej pierzei Torunia.

Więcej informacji na stronie www.rockfield.pl

mat. prasowe inwestora

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły