Nowa kapsułowa kolekcja Margova for Edited. Jest w całości wykonana ręcznie!

Przygotuj się na lato! Bez względu na to czy na razie możemy tylko tęsknić za dalekimi podróżami w wakacje czy naprawdę będziemy mogli znów spakować walizki: nowa kolekcja biżuterii Margova for EDITED zachęci cię do snucia marzeń!

Domy z bielonymi ścianami, złociste promienie słońca, błękitne niebo i migocząca tafla morza: „Inspiracją do stworzenia kolekcji jest lato, boho-śródziemnomorski styl życia panujący w Grecji oraz kolor niebieski, który stanowi nieodłączny element tamtejszej scenerii,” mówi projektantka Denitza Margova. Niebieski to kolor powietrza i wody, symbolizuje tęsknotę i bezkres. Poprzez użycie bogatych tonacji barw, delikatnych pereł i lekkich materiałów, projektantka nawiązuje do swoich greckich korzeni i interpretuje je na nowo. W rezultacie powstała kolekcja biżuterii, która jest swobodna i jednocześnie elegancka. To charakterystyczne połączenie dla Margovej. Wszystkie materiały pochodzą z Niemiec i zostały poddane mistrzowskiej obróbce, głównie w Niemczech.


Na zdjęciach do kampanii kolekcji ujrzymy modelkę Irene Guarenas, sesja powstała dzięki zespołowi produkcyjnemu Franziski Nelessen. Zdjęcia wykonała fotografka Teresa Hortsmann. Kolekcja została stworzona przez projektantkę biżuterii Denitzę Margovą w Berlinie. Kolekcja kapsułowa Margova for EDITED jest dostępna na stronie EDITED.pl.

O marce:

Zespół projektantów EDITED the label z poświęceniem i miłością do szczegółów tworzy około trzech kolekcji w sezonie. Inspirowane są najaktualniejszymi trendami mody z całego świata, by dostarczyć pasjonatom mody produkty odpowiadające najnowszym fasonom. I to na każdą okazję – od miejskiego casual looku, przez kobiecą modę okolicznościową, do słodkich ubrań plażowych. Od minimalistycznych do egzotycznych, od sportowych do eleganckich – dzięki zróżnicowanemu wyborowi każda kobieta może znaleźć swój indywidualny styl.

Zobacz również: Moda | Kolekcja  | Biżuteria | Edytorial | Fotografia