fot. patryk patryk

NOWA KOLEKCJA – GANGSTA – ROBERTA KUPISZA [relacja]

Robert Kupisz jest mistrzem ulicznego stylu. Co udowadnia na każdym swoim pokazie. W tym roku nie mogło być inaczej! W warszawskim Soho po raz kolejny zaprezentował Nam swoje propozycję na wiosnę/ lato 2016.

Na pokazie Kupisza „Gangsta” obowiązywał dress code „dres”. Nie bez kozery! Kolekcja jak i cały pokaz były utrzymane w gangstersko-hip-hopowym klimacie. Najbardziej charakterystycznym elementem całej kolekcji jest lew- symbol odwagi, siły oraz złote i srebrne zdobienia, które dodają całej kolekcji szyku, a złota biżuteria podkreśla uliczny styl ubrań.

Cała kolekcja była spójna, utrzymana w „bronx’owym” stylu. Muzyka natomiast była wisienką na torcie całego „spektaklu’ projektanta. Na wybiegu można było usłyszeć  między innymi znany chyba wszystkim utwór Eve „Who’s That Girl?”, czy „Sexy Back” Justina Timberlake’a.

Modelki przypominały do złudzenia styl dawnej J. Lo- mocny makijaż, krótkie, sportowe topy a na nich kurtki typu bomber jacket oraz przylegające do ciała sukienki, które podkreślały ich kształty, nie mogło zabraknąć także skórzanych spodni. Jednym zdaniem: kobieta Kupisza widoczna jest z daleka. Propozycje dla panów w większości utrzymane są w sportowym stylu, było bardzo dużo oversiz’owych bluz i koszulek.

(PatrykPatryk)