Nowa kolekcja Seaside Stories marki EDITED celebrująca kontrasty

Kolekcja Seaside Stories marki EDITED celebruje kontrasty. Surowa przyroda, miękki piasek, potężne fale, romantyczne zachody słońca – podróż samochodem zabrała nas w malownicze miejsca na wyspie Sylt i zapewniła idealną scenerię do sesji zdjęciowej.

Kobiece sukienki z obszernymi rękawami kontrastują z precyzyjnie dopasowanymi krojami, swobodnymi modelami spodni i zmysłowymi kombinezonami. Kolekcja bawi się przełamywaniem granic różnych stylów, łącząc detale kobiece i męskie. Elementy minionych dekad, a szczególnie lat 80-ch i wczesnych 90-ch, dodają odrobinę stylu vintage, pozostając jednak świeże i aktualne.

Seaside stories
Zieleń szałwii zestawiona z różem: delikatne pastelowe odcienie i mocne kolory zestawione z czernią i bielą. Specjalny nacisk położony został na materiały: przewiewne i lekkie tkaniny połączone zostały z dżinsem, bawełną i lnem. Kroje o prostych i czystych liniach i obszerne okrągłe kształty tworzą ciekawą mieszankę, która obfituje w falbany i draperie. Przyciągające wzrok wycięcia, metalowe guziki czy dekoracje dopełniają całości. Lookbook kolekcji został stworzony z udziałem modelki Berit Heitmann dzięki zespołowi produkcyjnemu Franziski Nellessen i powstał na wyspie Sylt. Za obiektywem aparatu znalazła się fotografka Teresa Horstmann. Kolekcja została zaprojektowana przez Szefową Działu Projektowego Clarissę Labin i zespół projektantów EDITED z Berlina.

Kolekcja Seaside Stories będzie dostępna od 9 lipca 2020 na stronie EDITED.de oraz we
wszystkich sklepach stacjonarnych EDITED.

Zobacz również: Moda | Kolekcja | Edytorial

Seaside Stories marki EDITED