Nowość od borcas – konsola hal projektu Agaty Nowak

Połączyliśmy rzemieślniczą pracę, zamiłowanie do minimalizmu, a także funkcjonalność, tworząc wyjątkową konsolę hal. Nowość w naszej ofercie pojawiła się z prostej przyczyny. To odpowiedź na realne potrzeby naszych klientów, którzy cenią praktyczne rozwiązania w swoich wnętrzach. Czym kierowaliśmy się podczas tworzenia konsoli hal? Kto jest odpowiedzialny za projekt?

Za projekt konsoli hal odpowiedzialna jest młoda i utalentowana projektantka Agata Nowak, dla której potrzeby domowników są najważniejsze. Doskonale wpisuje się to w ideę minimalizmu. Konsola hal może wypełnić pustą przestrzeń w przedpokoju, ułatwić przechowywanie, a także stworzyć wizualny ład we wnętrzu. W dodatku do wyboru są dwa warianty: dąb naturalny i dąb czarny. Połączenie naturalnych materiałów i minimalistycznej formy przekłada się na ponadczasowy mebel.


To, co wyróżnia jeszcze konsolę hal to lekka wizualnie bryła oraz dwa warianty ustawień. Wszystko więc zależy od tego, jak wygląda pusta przestrzeń w pomieszczeniu. Do dyspozycji jest okrągła tacka oraz szuflada, która może znajdować się po lewej lub prawej stronie. Cała konstrukcja jest bardzo prosta w montażu – konsola hal dociera w wersji flat pach, a wewnątrz znajduje się instrukcja, dzięki czemu błyskawicznie można złożyć mebel.

Sama projektantka, Agata Nowak, mówi o konsoli hal: “Zależało mi na zaprojektowaniu konsoli, która pozwoli uporządkować przestrzeń i przedmioty pojawiające się w korytarzu. To mebel, z którym mamy styk od razu po wejściu do domu. Idealnie nadaje się do przechowywania rzeczy, które nie są nam potrzebne w kolejnych pomieszczeniach.”

Konsola hal to jedna z propozycji naszych minimalistycznych mebli, które mają wypełniać pustą przestrzeń i być funkcjonalne. Taka idea towarzyszy nam od 2015 roku, kiedy to nasza manufaktura zaczęła prężnie działać w branży designu i wnętrz, a co za tym idzie – otrzymywać wiele wyróżnień i nagród.

Zobacz również: Meble miejskie | Polscy projektanci | Drewno | whiteMAD na Instagramie