materiały prasowe

Nowy, publiczny plac w Warszawie otwarty. Zobacz jak wygląda

Plac Vogla otwarto 22 października na warszawskim Wilanowie. To kolejny raz, kiedy inwestor budując komercyjny obiekt stara się jego część oddać wszystkim mieszkańcom.

Plac Vogla ma się stać miejscem, w którym mieszkańcy Wilanowa będą się spotykać ze znajomymi i przychodzić tu na zakupy. W sumie Plac składa się z trzech budynków, które łącznie oferują 5200 m kw powierzchni handlowo-usługowej. Dodatkowo, mieszkańcy będą tutaj mogli korzystać z parkingu na 169 aut i placu zabaw dla dzieci.

Chcemy stworzyć dla mieszkańców Wilanowa i Zawad nowe przyjazne miejsce, do którego warto wybrać się na popołudniową kawę, codzienne zakupy czy spotkanie z przyjaciółmi. W ramach inwestycji zaplanowaliśmy także przestrzeń do organizacji lokalnych wydarzeń. Zatroszczyliśmy się również o lokalną infrastrukturę – sfinansowaliśmy budowę ronda sąsiadującego z inwestycją – mówi Jeroen van der Toolen, Dyrektor Zarządzający Ghelamco CEE.

Wkrótce powstanie tu także kawiarnia i restauracja, które w połączeniu z placem do organizacji wydarzeń o lokalnym charakterze, stworzą atrakcyjne miejsce spotkań dla mieszkańców Wilanowa.