showroom Nowy Styl

Nowy Styl otwiera swój showroom w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

To najnowszy showroom marki Nowy Styl w Polsce. Na miejscu w kompaktowy sposób zaaranżowano przestrzeń, prezentując najnowsze meble do biur.

Nowy Styl jest europejskim liderem oferującym kompleksowe rozwiązania i meble do nowoczesnych biur oraz miejsc użyteczności publicznej. Firma ma swoje showroomy na całym świecie – w Pradze, Hamburgu, Dubaju, Brukseli, a od niedawna także w stolicy Podkarpacia. Nowo otwarta przestrzeń znajduje się na parterze kompleksu biurowego Rzeszów Business Park przy ulicy Armii Krajowej 21.

W showroomie można znaleźć wybrane rozwiązania meblowe z oferty Nowego Stylu, a także produkty marki premium Kusch+Co. Miejsce zostało podzielone na strefę aktywną i część szkoleniowo-chilloutową. Zachowano przy tym otwartą przestrzeń, a podział na strefy wyznaczono przy użyciu odpowiednich wykończeń. Autorka projektu zadbała o to, aby w showroomie znalazło się jak najwięcej naturalnych materiałów, a elementy uzupełniające wnętrze, o ile to możliwe, pochodziły od polskich firm.

Każdy z showroomów jest inny, bo inne są wymagania i specyfika lokalnych klientów. W przypadku Rzeszowa staraliśmy się podać pomysł na funkcjonalne biuro w kompaktowej, inspirującej formie. Zależało nam na tym, aby wykorzystać w projekcie jak najwięcej naturalnych materiałów, dlatego w tapicerkach króluje wełna. Przytulny charakter wnętrza uzyskaliśmy poprzez wprowadzenie tekstury drewna i ciepłych kolorów. Całość podkreślił kontrastujący z resztą pomieszczenia beton, który w sposób nieoczywisty dzieli przestrzeń na strefy – opisuje Dominika Wyderska, Architektka w Nowym Stylu, autorka projektu rzeszowskiego showroomu.

Odwiedzający showroom w Rzeszowie będą mogli poznać produkty i rozwiązania, które są odpowiedzią na globalne trendy w aranżacji przestrzeni biurowych. W strefie nowości jest to biurko z elektryczną regulacją wysokości eRange stworzone na ideach Bauhausu oraz krzesło Viden, które idealnie wpisuje się w styl skandynawski. Stanowiska pracy pokazują, jak można urządzić nowoczesny, otwarty gabinet, a strefa szkoleniowo-chilloutowa z mobilnymi meblami – w jaki sposób szybko przearanżować przestrzeń pod konkretne potrzeby, na przykład wewnętrzne szkolenia lub prezentacje.

showroom Nowy Styl


Nieodłącznym elementem showroomu jest wysoki stół Comta z hockerami Creva przeznaczony do pracy kreatywnej, szafa z miękkimi i twardymi próbkami oraz aneks kuchenny z minibarem, dostępem do świeżo mielonej kawy, a także nieograniczonej ilości chłodzonej i gazowanej wody pitnej, która pozostaje do dyspozycji gości.

Nowy showroom w Rzeszowie ma nie tylko pomóc dotrzeć z ofertą do nowych klientów, ale stanowić miejsce spotkań z lokalnymi firmami i partnerami marki.

Naszym celem było stworzenie przestrzeni do współpracy pomiędzy klientami, architektami i Nowym Stylem. Chcemy, aby showroom w stolicy Podkarpacia wspierał lokalnych architektów w codziennej pracy, umożliwiając jeszcze lepsze poznanie oferty Nowego Stylu. Na miejscu nasi partnerzy mogą skorzystać między innymi ze strefy kreatywnej, wyposażonej w wygodny stół do pracy i próbki materiałów, a my chętnie pomożemy w zakresie doboru rozwiązań meblowych i akustycznych – mówi Dariusz Penc, gospodarz showroomu i Manager Regionu w Nowym Stylu.

Aby umówić się na spotkanie z przedstawicielem handlowym, wystarczy wysłać wiadomość na adres rzeszow@nowystyl.com. Pod budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking. Nowy Styl swoje showroomy ma jeszcze w innych miastach w Polsce. Ich lista dostępna jest TUTAJ. Publikujemy ją także poniżej:

Gdańsk – Budynek Olivia Point, Al. Grunwaldzka 472A
Kraków – Office Inspiration Centre, ul. Radzikowskiego 182
Lublin – CZ Office Park A, ul. Nałęczowska 14
Poznań – UBIQ Business Park, ul. Grunwaldzka 34a
Rzeszów – Rzeszów Business Park, Aleja Armii Krajowej 21
Warszawa – Oxygen Building, ul. Jutrzenki 137a
Wrocław – Budynek Pegaz, ul. Grabarska 2

Czytaj też: Biuro | Wnętrza | Meble | Apartament | whiteMAD na Instagramie

źródło: Nowy Styl