Nua Public. Minimalistyczna umywalka od trójki młodych Polaków! 

Polska nie może narzekać na brak młodych i zdolnych projektantów. Prezentujemy Wam cudowną umywalkę Nua Public od trójki przyjaciół: Anny Pach-Rudnickiej, Anny Woźniakowskiej i Pawła Lasoty.

Produkt Nua Public jest przeznaczony do różnego rodzaju przestrzeni publicznych – hoteli, restauracji, galerii handlowych, a nawet przychodni i szpitali. Zestaw składa się z owalnej ceramicznej misy, podłużnego subtelnego lustra, kranu oraz minimalistycznej obudowy, która jest łatwa w utrzymaniu czystości. Umywalka zostały zaprojektowane w taki sposób, by tworzyć spójną całość, ukrywając przy tym nieestetyczne części hydrauliczne. Rozwiązuje to problem doboru zestawu z różnych elementów lub produkowania na zamówienie. Projekt sprawi, że nawet niewielka łazienka, stanie się optycznie większa i luksusowa.

Zastosowanie bezdotykowego kranu pozwala na zachowanie higieny w przestrzeni publicznej. Projekt dzięki prostocie i łatwości doboru różnych wykończeń doskonale wpasuje się w każdy styl łazienki. Zestaw dodatkowo może być wyposażony w bezdotykową mydelniczkę albo w półkę na mydło w płynie wkomponowaną w wieszak na ręcznik. Kolejną wersją projektu jest zestaw Nua Home, dedykowany do klientów indywidualnych i przestrzeni prywatnych.

Świetna robota. Gratulujemy!


więcej na temat umywalki i samych twórców przeczytacie TUTAJ!