ONE SPACE, ONE FLOOR – ruszył konkurs dla architektów od marki ARBITON

Marka paneli winylowych Arbiton przygotowała konkurs dla architektów i projektantów na zaprojektowanie przestrzeni odzwierciedlającej ideę ONE SPACE – ideę, która szczególnie w obecnych czasach jest niezwykle nośna. Do wygrania najnowsze iPady PRO.

Home-office i home-schooling to słowa, które zrobiły karierę w minionym roku. Nasza przestrzeń domowa w jednej chwili musiała zyskać nowe, liczne funkcje. Dziś nasze mieszkania i domy to nie tylko spokojna przystań w której możemy ukryć się przed światem, ale także miejsce z którego zarządzamy swoim życiem zawodowym, uczymy się, nawiązujemy kontakt z przyjaciółmi. Nowa rzeczywistość wymaga innego podejścia do projektowania wnętrz. Projekty mieszkań, w jeszcze większym stopniu powinny odzwierciedlać ideę ONE SPACE. A można ją osiągnąć kreując w całym domu jednolitą podłogę.

Z jednej strony coraz częściej musimy dodawać nowe funkcje do naszych mieszkań z drugiej bardzo ważny jest dla nas poczucie bezpieczeństwa w domu. Jednolita podłoga pozwala wprowadzić w pomieszczeniach tak potrzebny ład i spokój. Panele winylowe Arbiton są produktem, który można układać nawet na 200 m kw. powierzchni bez konieczności tworzenia dodatkowych dylatacji między pomieszczeniami. To daje niesamowite możliwości do wykreowania unikatowej i jednorodnej przestrzeni – mówi Artur Tomikowski, dyrektor marketingu marki Arbiton.


Zapraszamy architektów i projektantów do przesyłania zdjęć realizacji. Konkurs potrwa trzy miesiące, a najlepsze prace co miesiąc nagrodzimy – podsumowuje Artur Tomikowski.

Zdjęcia realizacji (minimum trzy zdjęcia w rozdzielczości >3500 x 2480 z użyciem paneli marki Arbiton) należy przesłać na adres marketing@decora.pl. W tytule wiadomości należy wpisać: ONE SPACE ONE FLOOR. Akcja trwa od 1.01.21 do 30.03.2021 roku. Co miesiąc zespół A.design Studio wybierze i ogłosi zwycięzcę. Więcej na oficjalnej stronie arbiton.com. Magazyn whiteMAD jest patronem medialnym wydarzenia.

Czytaj też: Mieszkanie | Wnętrza | Dom jednorodzinny | Drewno

źródło: Arbiton

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły