& Other Stories przedstawia Savoir: linię limitowanych projektów

Savoir jest nową linią wyrazistych projektów & Other Stories, dostępnych w limitowanych edycjach. Minikolekcje będą pojawiać się co miesiąc na stories.com i w wybranych sklepach marki.

Inauguracyjna kolekcja Savoir jest ukłonem w stronę dawnego hollywoodzkiego przepychu. Klasyczny styl glamour został w niej przekształcony w nowoczesną, kobiecą modę i projekty, które sprawdzą się i teraz, i w przyszłości. W ofercie znajdują się sukienki, kardigany, golfy, bluzki, wąskie spodnie, spódnica i gorset. Paleta kolorów obejmuje odcienie od piaskowego beżu i czerni do soczystej limonki i ognistej czerwieni. Głównymi materiałami są szyfon, koronka, satyna i wełna.

W każdej kampanii linii Savoir wystąpi niepowtarzalna bohaterka-współczesna muza, której talent i umiejętności uosabiają styl aktualnej kolekcji. Gwiazdą pierwszej odsłony została Giulietta Canzani Mora – DJ-ka i kuratorka muzyczna, znana jako Piu Piu.

O MARCE & OTHER STORIES:
Marka & Other Stories powstała w marcu 2013 roku. Od tej pory oferuje kobietom szeroki wybór butów, torebek, akcesoriów, kosmetyków i kolekcje mody ready-to-wear. Atelier projektowe marki w Paryżu, Sztokholmie i Los Angeles tworzą zróżnicowane kolekcje ubrań i kosmetyków z wielką dbałością o szczegóły i jakość. Dziś & Other Stories ma ponad 70 sklepów stacjonarnych na 24 rynkach, w tym w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Azji. Na 33 rynkach oferuje zakupy przez internet.

Zobacz również: Edytorial | Moda | Kolekcja