Oto dziewczyny od zadań specjalnych. Tak projektują w Studio Loko w Sopocie

Zgłaszają się do nich klienci, którzy chcą modnie mieszkać. Jednak dobrze zaprojektowane wnętrze to nie tylko takie, które pełne jest nowoczesnych i designerskich dodatków. Ogromne znaczenie ma tutaj wsłuchanie się w potrzeby i upodobania klientów. Projekt wnętrza skrojony na miarę to taki, który uwzględnia potrzeby i upodobania inwestora. Projektantki z sopockiego Studio Loko dbają o to, aby przygotowane aranżacje były nie tylko olśniewające, ale i niezwykle praktyczne. Zobaczcie, jak pracują.

„Naszą pracę zawsze zaczynamy od rozmowy z klientem. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad i staramy się zrozumieć jego oczekiwania, pragnienia oraz możliwości, jakie mamy podczas kreacji. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny etap każdego nowego zadania. Wzajemne zrozumienie pozwala nam wykonać projekt dokładnie według  potrzeb i wymagań naszych klientów” – tłumaczą architektki.

Pierwszym krokiem w drodze do wymarzonego wnętrza są meble w całości dostosowane do indywidualnych potrzeb. Klient sam określa, co dokładnie ma się znaleźć w pomieszczeniu i w jakiej formie zostanie to wykonane. Przekłada się to bezpośrednio na wspomnianą już funkcjonalność wyposażenia. Zespół Studio Loko dba o uwzględnienie wszystkich potrzeb, nawet tych najmniejszych. „Jeśli Klient potrzebuje półek o specjalnej wysokości oraz głębokości, jesteśmy w stanie wykonać je wedle życzenia. Zaprojektujemy i wykonamy też oryginalne meble o nietypowym przeznaczeniu, dobierzemy uchwyty czy dodamy malowane proszkowo metalowe wstawki. Staranność wykonania mebli i dbałość o szczegóły jest naszym atutem” – dodają projektantki ze Studio Loko.

Joanna Real-Studzińska, Beata Kwiatkowska Studio LOKO

Dobór materiałów na fronty i wykończenie mebli jest dopasowane do projektu i wymagań klienta. Ze względu na indywidualne podejście przed wykonaniem projektantki najpierw przedstawiają próbki, aby dobrać taki materiał, który najlepiej spełni oczekiwania. Z drewna można również wydobyć odcienie, które nie są dostępne w regularnej sprzedaży. Wszystko można połączyć z nietypowymi detalami lub unikatowym frezem na frontach mebli – jedno i drugie stworzone na indywidualne zamówienie. Stwarza to dodatkowe możliwości kreacji i unikatowy efekt, które ciężko jest spotkać gdziekolwiek indziej.

Jednym z elementów, który podczas projektowania bardzo często jest pomijany i nie przykłada się do niego aż tak dużej wagi, jest właściwe dopasowanie mebli do reszty pomieszczenia, w szczególności podłogi. Warto i na to poświęcić odpowiednią ilość czasu. Studio Loko jest w stanie dokładnie dobrać wybarwienie frontów w taki sposób, aby idealnie pasowały do podłoża i całości wnętrza.

„Pracujemy tylko z najlepszymi stolarzami, którzy codziennie doskonalą swoje umiejętności oraz kochają wyzwania. W ich słowniku nie ma takiego wyrazu, jak ograniczenia, a do każdego nowego zadania podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Komfort twojego użytkowania to nie tylko dodatek do tego, czym się zajmujemy. To podstawowa zasada, bez której nie pójdziemy dalej. Nie bój się zatem mówić wprost o swoich pomysłach. Im więcej swoich koncepcji i planów możesz nam przedstawić, tym więcej my jesteśmy w stanie dać tobie od siebie. Wszystko robione jest z myślą, byś był jak najbardziej zadowolony z efektu końcowego” – dodają na koniec projektantki.

Więcej realizacji Studio Loko znajdziecie na ich stronie www.studioloko.pl.