Otwarcie Concept Store YES w Warszawie

Na jednej z popularniejszych ulic stolicy został otwarty dla wszystkich Concept Store YES – miejsce, które przyciąga i uwodzi. Przyjdź ujrzeć blask wyjątkowych pierścionków z Diamentem Idealnym YES®, skosztować szampana i odkryć prawdziwie domową atmosferę.
Zanurz się w Świecie YES!

Otwarcie uświetniła wystawa zdjęć z Kalendarza YES 2016, autorstwa Agaty Pospieszyńskiej. Twarzą kalendarza została modelka Alicja Tubilewicz. Z tej okazji niezwykłym blaskiem zalśnił również 5-karatowy pierścionek Metropolitan z wyjątkowym Diamentem Idealnym YES®. Concept Store YES mieści się w zabytkowej kamienicy Rodryga Mroczkowskiego w Warszawie, budynku o ponad stuletniej historii. Projekt wnętrza pomysłu biura Wierszyłłowski i Projektanci doskonale łączy klimat domowej przestrzeni i ekskluzywnego salonu z wyjątkową biżuterią. Odwiedzający Concept Store YES będą mogli nabyć inspirujące albumy poświęcone dizajnowi, modzie czy, oczywiście, sztuce złotniczej. Na miejscu będzie można także obejrzeć zdjęcia z wszystkich sesji do Kalendarza YES. Ulubione fotografie będą dostępne w sprzedaży w kolekcjonerskiej edycji sygnowanej podpisami autorów.

Mieszanka stylów określa nie tylko sam budynek, ale ideę wyrażającą różnorodny charakter Concept Store YES. W mgnieniu oka zamieni się w miejsce muzycznych doznań, premier nowych kolekcji czy elegancki showroom biżuterii. Tu kultura, sztuka i biznes spotykają się i dobrze ze sobą bawią. Chcemy, by Concept Store YES stał się przyjaznym miejscem spotkań dla klientów, stylistów, blogerów, dziennikarzy i przyjaciół YES – mówi Monika Klejewska, Menedżer Marketingu YES.

To dom tętniący życiem. Otwarty na ludzi. Towarzyski. Przyciągający aranżacją wnętrza, niezwykłymi wydarzeniami i blaskiem Kolekcji YES. To tutaj, w specjalnym Dark Roomie, będą prezentowane pierścionki z Diamentem Idealnym YES®. Na gości Concept Store YES zawsze będzie czekać też szampan i słodkości.

Concept Store YES koniecznie trzeba odwiedzić. Od 28 kwietnia można tu swobodnie przyjść, poczuć niezwykły klimat miejsca i wybrać wyjątkową biżuterię. Zabierz ze sobą znajomych. Pokaż im coś magicznego.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły