PANDORA x MARVEL – nowa kolekcja strażnicy galaktyki już w sprzedaży!

Strażnicy Galatyki czyli nieustraszona drużyna komiksowych bohaterów połączonych wielką przyjaźnią to kolejna inspiracja z uniwersum Marvela, którą Pandora postanowiła wykorzystać podczas projektowania swojej biżuterii. Tym razem kolekcja, która z pewnością zachwyci nie tylko największych fanów, składa się z pięciu wyjątkowych charmsów, pierścionka, pozłacanych kolczyków z kolorowymi kamieniami oraz bransoletki z unikatowym zapięciem.

Srebrne charmsy przedstawiające Star-Lorda, Groota i Rocketa zostały ręcznie wykończone najwyższej jakości srebrem z ogromną dbałością o szczegóły. Niektóre z nich wzbogacono także o grawerunek z kultowym dla danego bohatera cytatem. Co więcej, marka Pandora dołożyła wszelkich starań, by postacie wyglądały jak najbardziej autentycznie, dlatego przy projektowaniu nie zapomniano o charakterytystycznych cechach każdej z nich. Charms Groot jest ruchomy, by podkreślić jego słynne taneczne ruchy. Zaś kaseta Awesome Mix Star-Lorda została ozdobiona błyszczącymi, emaliowanymi detalami.


Dzięki rzemieślniczemu i starannemu wykonaniu fani Marvela będą z pewnością zachwyceni. „Wraz z nową kolekcją wkraczamy w kolejny świat uniwersum Marvela, kontynuując tym samym przygodę marki Pandora z superbohaterami! Strażnicy Galatyki są szczególnie wyjątkowi, bo cechuje ich duży dystans do samych siebie. Czasami po prostu włączają ulubioną playlistę z lat ’70 i oddają się tańcu. To dość nietypowe jak na superbohaterów, prawda?” – opowiadają dyrektorzy kreatywni marki Pandora, A. Filippo Ficarelli i Francesco Terzo.

Biżuteria Marvel x Pandora dostępna jest w salonach stacjonarnych oraz sklepach online na całym świecie.

Zobacz również: Moda | Kolekcja | Nowa kolekcja | Biżuteria

PANDORA x MARVEL – materiał partnera

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły