materiały prasowe

Pasaż Tukanów – nowa inwestycja w podwarszawskim Piasecznie

Pasaż Tukanów ma stać się lokalnym ośrodkiem handlu i usług odpowiadającym na codzienne potrzeby okolicznych mieszkańców. W budynku znajdzie się ponad 30 lokali.

Galeria handlowa będzie mieć 7 700 m kw powierzchni. Powstanie w niej 30 lokali, do każdego z nich będzie można wejść oddzielnym wejściem, bezpośrednio z zewnątrz. Takie rozwiązanie ma być ukłonem wobec klientów i zagwarantować oszczędność ich czasu. Pasaż Tukanów powstanie, przy ulicy Nowej i Tukanów w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych, które zamieszkuje około 15 000 osób. Mieszkańcy pobliskich osiedli w Piasecznie będą mieli do inwestycji zaledwie 10 minut spacerem.

Poza miejscem zakupów i usług blisko domu, jak zapewnia inwestor, Pasaż Tukanów zaoferuje mieszkańcom miasta i okolic także atrakcyjne miejsce spotkań dla przyjaciół i całych rodzin. Na terenie inwestycji powstanie plac zabaw dla dzieci oraz restauracje i kawiarnie z letnimi ogródkami. Na ogólnodostępnym parkingu naziemnym deweloper zaplanował także miejsca dla 220 aut oraz parking dla rowerów.