PEPE JEANS LONDON PRZEDSTAWIA PIERWSZĄ KOLEKCJĘ ZAPROJEKTOWANĄ WE WSPÓŁPRACY Z DUĄ LIPĄ

Po udziale Dua Lipy w kampanii Pepe Jeans wiosna-lato 2019, współpraca marki z artystką wchodzi w nowy etap. W sezonie jesień-zima 2019 do sprzedaży trafi pierwsza w historii kolekcja Pepe Jeans London zaprojektowana we współpracy z Duą.

Wczoraj wieczorem (3.09) w Londynie, odbył się event w Victoria House Basement z okazji premiery kolekcji, na którym pojawiła się Dua Lipa. „Jestem bardzo dumna z tej kolekcji. To wspaniałe uczucie widzieć projekty, które wchodzą do sprzedaży. Nie mogłabym prosić o więcej”

Jako laureatka trzech nagród Brits i dwóch Grammy, Dua Lipa jest wokalistką i autorką piosenek znaną z globalnych przebojów, które błyskawicznie weszły w kanon popowej klasyki. Jej wyjątkowy talent i styl tym razem znalazły zastosowanie w tworzeniu ponadczasowych denimowych ubrań, z których słynie Pepe Jeans.

Kolekcja kapsułowa jesień-zima 2019

Dua czerpała inspirację do swojej kolekcji Pepe Jeans z miksu estetyk lat 90. i pierwszej dekady XX wieku. Efektem jest połączenie nonszalancji supermodelek poza wybiegiem, energii klubowej sceny grunge i szalonego stylu festiwali. Artystka wybrała z archiwów Pepe Jeans swoje ulubione projekty, które w odświeżonych wersjach – urozmaiconych nowoczesnymi akcentami – stworzyły wyjątkową garderobę.
Do najważniejszych elementów kolekcji należy zaliczyć łańcuszkową sukienkę, a także sukienki i topy zdobione brokatem – idealne na jesienne i zimowe imprezy. Ofertę denimu tworzy zestaw oversize’owej kurtki i spódniczki mini oraz klasyczne dżinsy na co dzień i na wieczór. Lipa zadbała o to, by jak najwięcej fanów mogło cieszyć się efektami tej współpracy: ceny produktów rozpoczynają się już od 120 zł.

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły