PetCube – baw się ze swoim pupilem za pomocą iPhone’a. (VIDEO)

Macie wyrzuty sumienia, gdy zostawiacie swoich milusińskich samych? My, tak, dlatego zakochaliśmy się w tym gadżecie. Jest tani, prosty i naprawdę przydatny dla miłośników zwierząt.

PetCube to nic innego jak kamerka z wbudowanym mikrofonem i laserowym wskaźnikiem. Dzięki temu, możesz oglądać poczynania swojego pupila pod Twoją nieobecność, bawić się z nim, sterując laserem po podłodze i ścianach. Kamera działa na wszystkich najpopularniejszych systemach operacyjnych, w tym oczywiście iOS i Android. Produkt jest idealnym przykładem na to, że potrzeba jest matką wynalazków:

Założyciel, Alex, ma psa Chihuahua, który cierpiał na depresję za każdym razem, gdy jego właściciel zostawiał go w mieszkaniu samego. Teraz, pies ma ciągłe towarzystwo i zabawę, a jednocześnie jest pod ciągłym nadzorem swojego Pana

Kamerka ukryta w „kostce” działa również w nocy dzięki noktowizji, natomiast wbudowany laser jest zintegrowany z naszym telefonem, przez co możemy nim sterować i dostarczać zwierzakom dodatkowej rozrywki. Wszyscy wiemy, jak koty kochają zabawę z laserem ;)