Piękne wnętrza i nowe, smaczne menu. Poznajcie Aioli w letniej wersji

Restauracja Aioli w Warszawie to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych punktów na kulinarnej mapie Stolicy. Wszystko, za sprawą niepowtarzalnego klimatu, pysznych dań i genialnego wystroju!

Znajdujące się przy ul. Świętokrzyskiej i przy pl. Konstytucji restauracje Aioli to miejsca dedykowane przede wszystkim południowej kuchni i miejskiemu stylowi życia. Jako jedni z pierwszych wprowadzili ideę wspólnego stołu, którą pokochali warszawiacy i turyści z całego świata. Wnętrza mimo lekko surowego i loftowego klimatu są wyjątkowo przyjemne i przytulne a całość dopełniają liczni goście.

Teraz Aioli zaskakuje też swoich klientów nowymi, sezonowymi pozycjami w menu!

My już mogliśmy ich spróbować i szczerze mówiąc, to były najsmaczniejsze dania, jakie smakowaliśmy od dawna. Zobaczcie, jak opisali swoje nowe menu:

Długo to trwało, ale jak zwykle się udało! Dziesiątki godzin spędzonych w podróży, w poszukiwaniu inspiracji, wspólne poranki i wieczory przejedzonych i przegadanych dań, godziny spędzone na telefonie z dostawcami, wertowanie maili Gości i fanów na FB, odczytywanie próśb i apeli pt. “najbardziej chciałabym, aby wróciło do karty….”, “nie możecie wycofać…”, “brakuje mi…”.

W końcu udało się! Mamy nową, wiosenną Kartę Menu, a w niej: lekkość i sezonowość, dużo pozycji VEGE. Nowości doczekały się również pozycje śniadaniowe wzbogacone o gofry na słodko i słono. Ponadto w menu znaleźć można mnóstwo warzyw i owoców, kasze, ryby, owoce morza, pieczywo wypiekane na miejscu, koktajle warzywne i owocowe na bazie Chlorelli i wiele innych miłych „zaskoczeń”.

Po 4 latach każdego dnia życia z Wami razem zapraszamy Was do wspólnego stołu do AIOLI, gdzie możecie bawić się jedzeniem, spędzając wspólnie czas w gronie przyjaciół, rodziny, znajomych. Wszystkie dania są do wspólnego kosztowania, dzielenia się nimi w gronie #aiolifriends niezależnie od pory dnia. Począwszy od śniadania, przez lunch, obiad a kończąc na kolacji i drinku.

Nam nie pozostaje nic innego, jak również zachęcić Was do odwiedzenia miejsca, w którym nacieszyć można wszystkie zmysły nie tylko smaku!