Piękny, mądry i bezprzewodowy. Głośnik, do którego można mówić

Ten niesamowicie piękny bezprzewodowy głośnik, jest w stanie odtworzyć każdy utwór. Jedyne czego potrzebuje to dostęp do sieci wifi .

Projektanci długo pracowali nad finalnym wyglądem The Cone. Jest piękne. To fakt, ale designerom zależało również na tym, aby urządzenie było jak najbardziej ergonomiczne, zarówno pod względem użytkowania jak i odtwarzanego dźwięku. To właśnie z tego drugiego powodu zespół zdecydował się na kształt stożka, który jak twierdzą jest najbardziej optymalny dla tego typu odtwarzaczy.

Twórcy wykonali dziesiątki szkiców próbnych gadżetu, a finalny efekt możemy zobaczyć na zdjęciach. Głośniki zaskakują również rozwiązaniami technologicznymi. Sterujemy nim za pomocą naszego głosu (póki co rozpoznaje jedynie język angielski), natomiast jeśli chcemy wrócić szybko do danego utworu wystarczy przekręcić głośnik w lewo, jeśli wybrać kolejny utwór analogicznie w prawo. Zastosowana bateria jest wyjątkowo wytrzymała i może zapewnić nam do 8 godzin ciągłego grania. Urządzenie można kupić już teraz na stronie producenta. Jego koszt to 399$. (ms)

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły