PIERWSZA EUROPEJSKA ODSŁONA PROJEKTU All STARS CX ARTIST SERIES.

All Stars to grupa śmiałych, uzdolnionych osobowości skupionych wokół marki. Dzięki Converse mają oni możliwość rozwijać się i pokazać swoją twórczość szerszej publiczności, czego świetnym przykładem jest trwająca właśnie wystawa, a za sprawą akcji, marka pozostaje blisko młodego pokolenia, dzieląc wspólne wartości i zainteresowania.

Członkami ekipy, którzy zostali zaproszeni do projektu, są fotograf i student informatyki – Wojtek Dudziński, studentka wzronictwa – Jagna Sapała, artystka działająca w obszarze sztuk wizualnych – Zuzanna Ziętek, a także kurator sztuki i twórca interdyscyplinarny – Jan Kuśmirski. W piątek 27 maja odbył się wernisaż projektu CX Artist Series, podczas którego na własne oczy można było się przekonać, jakim potencjałem dysponuje czwórka młodych artystów, których kreatywność i nieszablonowe podejście do sztuki zaprosiły uczestników wydarzenia do wspólnego przeżycia prawdziwej uczty wizualnej i sensorycznej. Ogromna poducha do chilloutu czy korytarz wyłożony różowym, sztucznym futerkiem pozwalały poczuć na własnej skórze, czym jest prawdziwy komfort.


Temat komfortu inspirowany był kolekcją Converse CX z rewolucyjną, amortyzującą ruchy podeszwą, która na nowo definiuje komfort i wygodę użytkowania przez cały dzień. Wśród modeli każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych, odświeżonych wizualnie Chucków, po zupełnie nowe sylwetki. Wystawę można oglądać do 3.06 w Stalowni, gdzie oprócz spotkania z twórcami można uczestniczyć także w licznych warsztatach prowadzonych przez pozostałych członków ekipy.

Zdjęcia: Michał Dziurkowski

Zobacz również: Moda | Projektant | Warszawa | Wydarzenia