Po Warszawie, czas na Wrocław. Zagrywki otworzą się w pasażu Pod Nasypem!

Zagrywki we Wrocławiu? Czemu nie! Po sukcesie w stolicy, założyciele Zagrywek postanowili otworzyć nowy lokal tym razem we Wrocławiu. Crazy golf, pokoje karaoke, stoły do beer ponga i dwa bary to tylko część atrakcji, które od czerwca znajdą się w Zagrywkach! Zagrywki to pierwsza sieć nowoczesnych activity barów, czyli miejsc łączących barowe doświadczenia z nietypowymi aktywnościami. To mocno odświeżona koncepcja, którą wszyscy znamy, bo funkcjonuje w naszym kraju od lat pod postacią kręgielni czy barów z bilardem – jednak Zagrywki zupełnie ich nie przypominają. 

Zwiedziliśmy kawał świata w poszukiwaniu najciekawszych konceptów rozrywkowych – wszystkie z nich znajdziecie we Wrocławskich Zagrywkach! Od samoobsługowych pokoi karaoke, w których na tabletach wybieramy drinki i ulubione piosenki, przez stoły do beer ponga, czyli popularną grę znaną z amerykańskich uczelni, po szaloną wersję interaktywnego mini golfa – a wszystko to w połączeniu z dwoma barami, pizzą, codziennymi promocjami i DJ-ami grającymi w weekendy – mówi Igor Konefał, współwłaściciel Zagrywek.

Wrocławskie miejsce będzie ogromne, bo lokal ma prawie 1300m2. Będzie to prawdopodobnie jeden z największych barów w mieście. Najważniejszą jego część stanowią aktywności, a tych znajdzie się tu aż siedem!

Chcieliśmy, żeby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy przychodzi do nas sam, umówił się na randkę, czy na większe spotkanie ze znajomymi. Dlatego poza możliwością zdarcia gardła w pokojach karaoke, zatopienia piłeczek w kubkach od beer ponga i czy zdobycia hole-in-one na torze do crazy golfa, w Zagrywkach znajdą się też najnowocześniejsze flippery, piłkarzyki, skeeballe i stoły do shuffleboarda  – mówi Marcin Konefał, brat Igora.

Część aktywności, takich jak table shuffleboard – gra w której po specjalnym piasku sunie się krążki na punktowane pola, nie są jeszcze znane w Polsce, dlatego specjalni hości pomogą zrozumieć zasady.

Wrocławskie Zagrywki to nowy projekt ludzi odpowiedzialnych za sukces parków GOjump i GOair, co zagwarantuje świetną zabawę i najwyższą jakość obsługi. Za projektem wnętrza stoi uznane studio MFRMGR Architekci, którego projekt polskiego pawilonu Expo w Osace otrzymał nagrodę w finale konkursu. Zagrywki otworzą się na ulicy Wojciecha Bogusławskiego już w czerwcu. Popularny pasaż “Pod nasypem” zyska fantastyczne miejsce rozrywki. Czekacie na Zagrywki we Wrocławiu? My tak!

źródło: www.zagrywki.pl

Czytaj też: Architektura w Polsce | Wnętrza | Ciekawostki | Wrocław | whiteMAD na Instagramie