Poczuj klimat Miami z Design Bitches. Tu kolory grają główną rolę.

Miami, które uważane jest za stolicę rozrywki na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych powraca do korzeni. Pastelowe kolory z dominacją różu, egzotyczna roślinność i gradienty, które od razu przywodzą na myśl popularny serial Miami Vice to styl, którym kierowali się młodzi amerykańscy projektanci. 

Pierwszą rzeczą, na którą zwraca się uwagę to nazwa studia architektonicznego, które odpowiada za stworzenie projektu. Design Bitches – nazwa, której wolimy nie tłumaczyć, powstała jak to mówią architekci z miłości. Z miłości do projektowania i dobrego smaku. Ich najnowszy projekt, Little Octopus, czyli Mała Ośmiornica (tak, to już możemy przetłumaczyć, to niewielka restauracja, która w całości inspirowana jest kulturą Miami z lat 70. i 80.


Wnętrza zdominowane są pastelowymi kolorami. W głównej mierze odparte są na odcieniach różu, bieli i niebieskiego. Warto zwrócić uwagę na sposób ich rozmieszczenia. Barwy z jednej strony delikatnie w siebie przenikając, z drugiej kontrastują ze sobą. Ważną rolę pełnią tu również rośliny, których choć nie jest sporo, można je dostrzec z każdego miejsca restauracji.