Pogromcy Reklamozy podsumowują ostatnie pół roku. Nielegalne reklamy znikają!

Pogromcy Reklamozy to społeczność, której celem jest walka z nielegalnymi reklamami w przestrzeni publicznej. Dzięki ich wysiłkom, staraniom i ciągłej walce z wszechobecną banerozą każdego miesiąca z polskich miast, wsi i miasteczek znikają dziesiątki nielegalnych nośników reklamowych. Niedawno na stronie społeczności (TUTAJ) pojawiło się podsumowanie ich sukcesów osiągniętych w ostatnich miesiącach. Efekt? Sprawdźcie sami! 

Pogromcy Reklamozy działają o od lat. Tak społeczność pisze o sobie na kanale na Facebooku: “strona poswiecona legalnej walce z nielegalnymi reklamami, które zasmiecają przestrzeń publiczna.” Inicjatorzy nie tylko namierzają i zgłaszają do odpowiednich organów nielegalne nośniki, które nie tylko szpecą, ale i stwarzają realne zagrożenie np. w ruchu drogowym, ale także wspierają oddolne inicjatywy w różnych miastach między innymi poprzez zachęcanie do wprowadzania tzw. uchwał krajobrazowych.

Wawelska

Niedawno na Facebookowym profilu społeczności (TUTAJ) pojawiło się podsumowanie ich działalności z ostatnich 6 miesięcy. Zobaczcie, jak dzięki nim, zmienia się otoczenie w którym żyjemy. Inicjatorzy akcji zachęcają również, aby samodzielnie zgłaszać reklamy. Jak to zrobić przeczytacie TUTAJ!  Brawo i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Pogromcy Reklamozy z pewnością będą wdzięczni za wasze wyrazy wsparcia.

Spodobał Ci się ten artykuł? Więcej podobnych tematów znajdziesz poniżej:

-KRAKÓW: TAK ZNIKAJĄ REKLAMY W NOWEJ HUCIE! [ZDJĘCIA] 
-POZNAŃ: SPECJALNY SAMOCHÓD SKANOWAŁ REKLAMY. NIELEGALNE ZOSTANĄ USUNIĘTE
-Z ULIC POZNANIA USUNIĘTO 444 NIELEGALNE REKLAMY
-PARK KULTUROWY W NOWEJ HUCIE DZIAŁA. ZNIKAJĄ KOLEJNE REKLAMY!
-KRAKÓW: ZNIKAJĄ KOLEJNE NIELEGALNE REKLAMY! [PRZED I PO]
-POZNAŃ: Z MIASTA ZNIKAJĄ NIELEGALNE REKLAMY. TYLKO 8 Z 51 BYŁO LEGALNYCH
-UCHWAŁA KRAJOBRAZOWA W KRAKOWIE JUŻ DZIAŁA. Z MIASTA ZNIKAJĄ REKLAMY
-REKLAMY ZNIKAJĄ Z ULIC GDAŃSKA. TAK MOŻE ZMIENIĆ SIĘ MIASTO

Czytaj też:  Elewacja | Kamienica | Walka z reklamami | Architektura w Polsce | Warszawa

źródło: facebook.com/profile.php
zdjęcia: facebook.com/profile.php

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły