Polacy robią akwaria dla fanów minimalizmu. Wyglądają, jak podwodne góry!

Akwarystyka to hobby, które w Polsce jest wyjątkowo popularne. Pomimo dużej popularności, coraz nowszych technologi, a także dostępności ciekawych elementów aranżacji ciężko zaprojektować akwarium, które będzie idealne zarówno dla zwierząt, jak i dla oka. Polacy z Aquaman NATURE STUDIO udowadniają, że można to zrobić szybko, naprawdę ładnie i do tego relatywnie tanio.

Tematem przewodnim dla grupy miłośników akwarystyki z Aquaman NATURE STUDIO było hasło „przenosząc góry”. Ma to dwojakie znaczenie. Po pierwsze, ich celem jest dawanie klientom, jak największej satysfakcji oraz poczucia, że mają w domu coś wyjątkowego, niespotykanego w innych miejscach. Jednocześnie wystrój takiego akwarium oparty jest na niewielkich skałach i kamieniach, które wyglądają, jak prawdziwe, zatopione przed setkami lat góry porośnięte trawą i drzewami. Oczywiście wszystko utrzymane w skali mikro.

Jak zaznaczają autorzy zbiorników, są one nie tylko ładne, ale również bardzo funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Klient, który zdecyduje się na zakup takiego zbiornika nie będzie musiał poświęcać mu więcej czasu niż około 30 minut raz w miesiącu.


Oferta Ancient Stone jest wyjątkowo bogata, jednak utrzymana w dość spójnej estetyce. Obok surowych kamieni w sklepie znajdziemy dziesiątki przeróżnych korzeni, gałęzi, mchów, czy roślinnych instalacji, które sprawdzą się jako ozdoba naszego podwodnego ekosystemu. Kolejną ciekawą propozycją studia jest możliwość zakupienia gotowej aranżacji zaprojektowanej przez specjalistów.

W ofercie znaleźć można więc bardzo szeroką gamę gotowych, podwodnych światów. Poczynając od niewielkich akwariów dla małych ryb, przez krewetkaria, na większych i wyspecjalizowanych zbiornikach kończąc. Kupujący otrzymuje dokładnie te same kamienie które są prezentowane na zdjęciach wraz z pełną dokumentacją i instrukcją jak je ponownie ułożyć, by wyglądały tak samo jak w projekcie. Dzięki temu mamy gwarancję, że zakupiony przez nas wystrój, będzie wyglądał dokładnie tak, jak to zaplanowaliśmy. U Aquaman NATURE STUDIO można zakupić również projekt szyty na miarę, który będzie spełniał konkretne potrzeby klienta.

Tak o sobie piszą założyciele pracowni Aquaman NATURE STUDIO:  Nasze zamiłowanie do akwarystyki przerodziło się w profesjonalną firmę specjalizującą się w aranżowaniu scenerii akwarium z kamieni ANCIENT STONE. Jesteśmy jedynym dystrybutorem Ancien Stone w tej części Europy. Dla tego mamy możliwość stworzenia kompozycji z idealnie dopasowanych do siebie kamienie. Mamy w magazynie wiele ton materiału co daje nam możliwość doboru odpowiednich kamieni. Przez to nasze prace wyglądają bardzo atrakcyjnie a kamienie są dopasowane pod względem koloru, pęknięć i struktury. Do kompozycji naszych aranżacji stosujemy również naturalne korzenie drzew tworząc niepowtarzalne “Ancient Tree”.

źródło: aquamandesign.com

 

Najpopularniejsze

najczęściej czytane artykuły