Polak potrafi! Inteligentna skrzynka na listy, którą sterujesz za pomocą smartfona.

Inteligentne domy to coraz częstsze rozwiązanie wybierane przez Polaków. Nie tylko ułatwiają nam codzienne życie, ale też pozwalają na bieżąco kontrolować swój dom, nawet z drugiego końca świata. Tak jest z Intelligent Post. Inteligentną skrzynką na listy, którą w całości stworzyli Polacy.

Skrzynka na listy Intelligent Post to połączenie wysokiej jakości designu oraz nowoczesnych technologii. Skrzynka dzięki wbudowanemu nadajnikowi GSM, wysyła powiadomienia, kiedy tylko do środka trafi nowy list czy pocztówka. Informacje o nowej przesyłce dostaniemy przebywając nawet na drugim końcu świata!

Projektanci sprawili, że skrzynka wygląda prosto i elegancko. Płaska, nadająca się do wmurowania skrzynka wykonana została między innymi z wysokiej jakości drewna dębowego, które idealnie łączy się z minimalistyczną, prostą architekturą. Najłatwiej zdobyć ją na stronie producenta TUTAJ.

 


Intelligent Post zostało docenione nie tylko przez nas. Ostatnio mieliśmy okazję poznać możliwości jej starszej siostry dzięki programowi Testerzy.

https://www.facebook.com/intelligentpost/videos/1591421701154157/